ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міжнародний фестиваль-конкурс «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА – 2020»

     Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА- 2020» відбувся 10-12 січня 2020 року у Львові, в державному палаці естетичного виховання учнівської молоді. Конкурс проводився у номінаціях: вокальне, хореографічне та оригінальне мистецтво.
     Організатор та засновник фестивалю Ігор Нетлюх – Голова Правління ГО “Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга”. Заслужений артист естрадного мистецтва України. Директор Продюсерського Центру та студії звукозапису “DS SOUND”. Рекордсмен України, як наймасштабніший організатор фестивалів-конкурсів на одній локації Національного Реєстру Рекордів України. Генеральний директор телекомпанії «МОНОЛІТ TV».
     Серед учасників конкурсу у номінації «вокальне мистецтво» були вихованці народного художнього колективу системи Міністерства і науки України дитячий хор «Жайвір» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Козян Роман Михайлович. За результатами виступів колектив завоював ГРАН-ПРІ фестивалю, а учасниця – Даша Комова у номінації «солісти» посіла два І місця.
     Проте херсонці демонстрували свій талант не лише на фестивалі – конкурсі. Їх спів, у яскравих костюмах, тепло і гостинно зустрічали мешканці Львову на площі, біля ковзанки та в костьолах.
Ми вітаємо вас, пишаємося вами і зичимо і надалі прославляти наше місто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.