ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Наше ясне «Сонечко в долонях»


    Юні волонтери Дніпровського району завжди дотримуються гасла : «Справжнє милосердя – це передусім конкретні справи!» Більше місяця в рамках обласної благодійної акції «Сонечко в долонях» клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) при підтримці шкільних парламентів і волонтерських Центрів ЗЗСО району проводив благодійні новорічні й різдв’яні марафони і акції для малечі та людей поважного віку. Стало доброю традицією на свята бути поруч з людьми, які належать до найуразливіших верств населення, всіляко допомагати їм, радувати, вітати і розраджувати.
    Сьогодні з добрим серцем і повагою звітуємо. Допомагаючи соціально незахищеним громадянам, з 16 грудня 2019 по 14 січня 2020 року наше «Сонечко в долонях» передало солодощів, призів, новорічних подарунків , поробок і продуктових наборів на суму більше 70 тисяч гривень.
      Секція «Милосердя» клубу «Лідер» Центру дякує за небайдужість, активність і співпрацю здобувачам освіти і педагогічним колективам ЗЗСО№ 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 50, 52, 53, Херсонського медичного коледжу, НВК № 7, 48, раді вихованців ХЦПР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.