ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Підсумки обласного етапу змагань з туристсько-спортивних походів

    Наказом Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації №4 від 02.01.2020 року підведені підсумки І (обласного) етапу змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді.
    У змаганнях взяли участь 33 туристські групи учнівської молоді із 8 районів області, 3-х міст та комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради. Загальна кількість учасників – 346 осіб.
    Значну роботу з організації спортивних туристських походів, поглиблення знань з історії, культури, природи рідного краю за результатами обласних змагань проводить туристсько-краєзнавчий відділ Херсонського Центру позашкільної роботи на чолі з керівником туристських гуртків, методистом Волковим Олександром Леонідовичем.
    За підсумками змагань в загальнокомандному заліку призові місця отримали: І місце-туристські групи м.Херсона; ІІ місце – КЗ «ЦТКТУМ» ХОР; ІІІ місце – туристські групи Скадовського району.
Серед 30 туристських спортивних походів гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи на чолі з керівником гуртків Волковим О.Л. отримали 6 призових місць:
І місце – пішохідний туризм, Карпати, І категорія складності, 11 учасників;

І місце – велосипедний туризм, Одеська область, І категорія складності, 9 учасників;
І місце – велосипедний туризм, Херсонська область, І категорія складності, 8 учасників;
І місце – велосипедний туризм, Херсонська область, І категорія складності, 9 учасників;
І місце – водний туризм, Херсонська область, ІІІ категорія складності, 10 учасників;
ІІІ місце – пішохідний туризм, Херсонська область, ІІІ категорія складності, 14 учасників.
                           Вітаємо з перемогами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.