ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Стартуємо!

      Оце так-так! Не встигли озирнутися – а на порозі 15 січня! Не тільки перше півріччя, а й Новий рік з Різдв’яними святами – зимові канікули промайнули.
      То ж, педагоги – організатори Дніпровського району ЗЗСО №12, 13, 16, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 53, НВК№7, 29, 48 (куратор Світлана Адвокатова, голова ради педагогів Ірина Нурулліна) знову зібралися на семінар, щоб обговорити спільні заходи на ІІ півріччя 2019-2020 навчального року, спланувати роботу з підготовки до оздоровчої кампанії «Літо -2020». Радою педагогів на базі Центру позашкільної роботи підведені підсумки традиційних благодійних акцій, операцій і марафонів в рамках обласної акції «Сонечко в долонях», скоординовані масові заходи для малечі 1-4 класів та лідерів шкільних парламентів району.
      Бути педагогом-організатором сьогодні нелегко, але якщо в тебе є однодумці і небайдужі колеги – все можна подолати . А стартуємо у ІІ півріччі навчального року традиційним конкурсом українських народних традицій «Невичерпна криниця». Запрошуємо всіх бажаючих на наші конкурси і свята до дитячого клубу-кафе «Золотий ключик».

One thought on “Стартуємо!

  1. Ірина Нурулліна

    Дуже плідно провели час! Дякуємо всім небайдужим до своєї справи педагогам-організаторам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.