ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Різдвяні вітання від «Жайвору»

   Після новорічного свята українці відзначають одне з найголовніших релігійних свят – Різдво. З цим світлим святом пов’язано чимало традицій і звичаїв – прийнято робити подарунки, як правило, недорогі. Ще однією традицією Різдва є колядки.
      Для Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору «Жайвір», керівник Козян Роман Михайлович – Заслужений працівник освіти України, Херсонського Центру позашкільної роботи (базовий ЗЗСО №52) стало традицією щороку колядувати для мешканців Херсона.
     Цей рік не став винятком. Колядники вітали Департамент освіти, науки та молоді Херсонської державної адміністрації, управління освіти Херсонської міської ради, Централізовану бухгалтерію при управлінні освіти, комунальний заклад «Херсонську академію неперервної освіти», виступили перед херсонцями на ТРК «Фабрика», у Херсонському музичному училищі, у Свято-Катеринінському соборі. Крім поздоровлень та колядок колектив встиг отримати Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв
«УКРАЇНСЬКА КОЛЯДА- 2020» у Львові,одержати перемогу на
ХІІІ відкритому міському фестивалі дитячої творчості «Острів Різдва» та І місце на обласному конкурсі «Україна колядує».