ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Звітний концерт «Калинового цвіту»

   11 січня 2020 в Херсонському обласному Палаці молоді відбувся звітний концерт Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Незмінним керівником колективу упродовж 15 років є Малінська Ірина Геннадіївна – хореограф-постановник, художник по костюмах, член Національної Хореографічної Спілки України. Педагоги-репетитори змінювалися, проте останнім часом з молодшими дітьми працює Кафанова Анна Сергіївна.
    У 2011 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а у 2016 – звання «Народний».      
Ансамбль веде активну роботу з пропагування хореографічного мистецтва, залучення дітей до художньої самодіяльності з метою виявлення обдарованих дітей та подальшого розвитку їх здібностей.  Велика робота в колективі ведеться з метою популяризації українського фольклору, танцювальних традицій народів світу. У репертуарі «Kалинового цвіту»  сьогодні більше двох десятків номерів, які вихованці продемонстрували на сцені під час звітного концерту.
     За роки існування колектив отримав велику кількість перемог як на Україні, так і за кордоном. Проте показником діяльності є не лише нагороди.
    Повністю заповнений зал обласного Палацу, гучні оплески від глядачів, квіти, вітання від випускників, вдячних батьків, представників Херсонського державного університету, училища культури. Ефективність, яскравість і артистизм – відмінні риси членів ансамблю, завжди дають глядачам яскраві враження і діляться з ними емоціями. І цей захід не став винятком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.