ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

“Видатна дитина Херсонщини-2020”!

    Під такою назвою відбувся 1 лютого 2020 року обласний конкурс у Херсонському Палаці молоді та студентів.
    Переможцями стали кращі з кращих! Адже, участь взяли дітки віком від 5 до 18 років, котрі протягом усього 2019 року зібрали найбільшу кількість нагород у сфері культури. Це вокалісти, хореографи, діти-моделі та багато інших талановитих та обдарованих юних херсонців та херсонок.
      Серед них народний
художній колектив системи Міністерства освіти і науки України ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська Ірина Геннадіївна) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. За підсумками 2019 року, враховуючи перемоги ансамблю у фестивалях – конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів, а саме:
– диплом (1шт.) — СУПЕР ГРАН-ПРІ;
– диплом (6 шт.)— ГРАН-ПРІ;
– диплом (19 шт.) — ЛАУРЕАТ І ступеня
   64 вихованця ансамблю народного танцю “Калиновий цвіт” нагороджені медалями та дипломами премії “Видатна дитина Херсонщини”. Ансамбль нагороджений премією “Видатний колектив Херсонщини”.
    Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний колектив «Апельсин» (керівник Федорова О.В.) у номінації «Хореографія» теж отримав звання «Видатний колектив Херсонщини».
                     Вітаємо та пишаємося вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.