ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

“Видатна дитина Херсонщини-2020”!

    Під такою назвою відбувся 1 лютого 2020 року обласний конкурс у Херсонському Палаці молоді та студентів.
    Переможцями стали кращі з кращих! Адже, участь взяли дітки віком від 5 до 18 років, котрі протягом усього 2019 року зібрали найбільшу кількість нагород у сфері культури. Це вокалісти, хореографи, діти-моделі та багато інших талановитих та обдарованих юних херсонців та херсонок.
      Серед них народний
художній колектив системи Міністерства освіти і науки України ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт» (керівник Малінська Ірина Геннадіївна) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. За підсумками 2019 року, враховуючи перемоги ансамблю у фестивалях — конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівнів, а саме:
— диплом (1шт.) — СУПЕР ГРАН-ПРІ;
— диплом (6 шт.)— ГРАН-ПРІ;
— диплом (19 шт.) — ЛАУРЕАТ І ступеня
   64 вихованця ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» нагороджені медалями та дипломами премії «Видатна дитина Херсонщини». Ансамбль нагороджений премією «Видатний колектив Херсонщини».
    Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний колектив «Апельсин» (керівник Федорова О.В.) у номінації «Хореографія» теж отримав звання «Видатний колектив Херсонщини».
                     Вітаємо та пишаємося вами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.