ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Вечірки для підлітків

     Вечірки для підлітків — це спосіб соціалізації та відпочинку. І батьки, як ніхто інший, знають про важливість соціального життя їх підлітка. Однак неконтрольована або погано спланована вечірка може спричинити небажані або навіть трагічні наслідки.
    Вечірки, які організують та проводять безкоштовно педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик», ставлять за мету допомогти підліткам розвинути комунікативні навички, ставати впевненими у собі і цікавими співрозмовниками, знаходити друзів і вільно спілкуватися у своє задоволення. 14-17 річні юнаки та дівчата приходять на вечірки разом зі своїми педагогами організаторами закладів загальної середньої освіти, де вони навчаються, або з керівниками гуртків, якщо вони відвідують гуртки.
      До Дня Святого Валентина чудовий настрій, веселі конкурси та запальну дискотеку отримали активи ЗЗСО №12 та №38.

«Love party» до Дня Святого Валентина для курсантів Херсонського коледжу рибної промисловості та вихованців ХЦПР була неперевершеною.
    Креативні конкурси, запальна дискотека, смаколики та море позитивних емоцій отримали присутні на заході.

One thought on “Вечірки для підлітків

  1. Ірина Нурулліна

    Дякую організаторам від імені батьків та самих дітей за таку чудову можливість згуртувати представників учнівського самоврядування! І відпочили і багато нового дізнались і новими знайомими обзавелись!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.