ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський фестиваль «FREE DANCE»

      22 лютого 2020 року у Харкові відбувся Всеукраїнський фестиваль «FREE DANCE», мета якого – розвиток хореографічного мистецтва, розширення репертуару і підвищення професійної майстерності учасників, всебічне вивчення українського народного хореографічного мистецтва, виховання у дусі любові й поваги до спадку поколінь. Завдання фестивалю – конкурсу: обмін творчим досвідом, розвиток і укріплення творчих зв’язків; підвищення професійного рівня керівників-педагогів хореографічних колективів; підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу. На фестивалі були присутні зіркові члени журі: Олександр Прохоров, Антон Булатецький, Алла Макогоненко, Володимир Грек.
     У конкурсі взяли участь 15 вихованців зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України хореографічної студії «Фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи, керівник Ліана Короткова.
       За результатами виступів вони посіли: І місце – «Подих моря»; ІІ місце – «Настрій джаз» у номінації «Сучасна хореографія». Кожен із учасників отримав медаль, диплом та подарунки від спонсорів: подарункові сертифікати на суму 150, 500, 1000, 2000 грн.; 500 та 1000 євро для відпочинку у творчому дитячому таборі в Болгарії.
     Керівник отримала Подяку за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.
       Вітаємо вас і пишаємося вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.