ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Зі Школою безпеки від 101 до 104

     25 лютого 2020 року на базі дитячого клубу–кафе «Золотий ключик» відбулося урочисте нагородження призерів та переможців відкритого конкурсу творчих робіт молодших школярів Дніпровського району м. Херсона «Подорож від 101 до 104», організованого Школою безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.). Як уже повідомлялося, на конкурс цього року надійшло 96 творчих робіт здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти №13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 50, 52, 53, НВК№ 7, 29, 48.
    Виставку з яскравого розмаїття тематичних колажів, буклетів, календарів, журналів, міні-плакатів, книжок-маляток, розмальовок. лото, роздаткового матеріалу оцінило журі, до складу якого увійшли представники Херсонського обласного центру громадського здоров’я, обласної та Дніпровської районної організацій ТЧХ України, Дніпровського райвідділу ДСНС України у Херсонській області та міської юнацької бібліотеки №23 імені І.Багряного. 37 учасників ( найкращі тематичні роботи) отримали не тільки дипломи та грамоти переможців і лауреатів конкурсу-виставки, а й солодкі подарунки, канцтовари і призи від членів журі. Вітаємо супер-переможців – здобувачів освіти і їх родини з ЗЗСО № 18, 36, 37, 52, НВК №29 та № 48!
    Креативне авторське оформлення простих правил безпеки життєдіяльності допомагає дітям вивчати і запам’ятовувати правила протипожежної безпеки, безпечної поведінки на вулиці, наодинці вдома, в громадських місцях, з надання першої допомоги. А ще – це привід проявити себе, свої знання, вміння, фантазію, весело позмагатися і провести позаурочний час з однолітками на заняттях нашої Школи безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.