ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перший випадок короновірусу в Україні: ситуація під контролем медиків та уряду

 • Зареєстровано перший випадок короновірусу в Україні – у Чернівцях.
  КОНТЕКСТ:
 • Чоловік 26 років приїхав із дружиною з Італії. На момент температурного скринінгу на кордоні температура була нормальною.
  о приїзді людина отримала консультацію у сімейного лікаря.
  Симптоми з’явилися 28 лютого. Звернувся по допомогу 29 лютого, був ізольований, взяті тести на грип та короновірус. Тест виявився позитивним..
 • Наразі чоловік перебуває у інфекційній лікарні, дружина – в самоізоляції у себе вдома, з нею постійно контактує лікар.
  СИСТЕМА СПРАЦЮВАЛА ТАК, ЯК НАЛЕЖИТЬ.
  По-перше ДОСЛУХАЛАСЯ до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я про самоізоляцію та по приїзді до Чернівців не контактувала із близькими та родичами. Тобто, добровільно само ізолювалися.
  По-друге, після заяви громадянина було викликано спеціальну бригаду швидкої, пацієнт був доправлений у заклад, який визначено наказом МОЗ по Чернівецький області.
  По-третє, з 4 випадків підозри на короновірус підтвердився лише один випадок. Працюють з контактними особами, з якими контактували ці люди – вони наразі перебувають у самоізоляції.
  Жодних екстремальних подій не сталося. Ми перебуваємо в тій самій фазі розповсюдження епідемії, що й раніше – на стадії «поодиноких випадків». Наші служби діють у чіткій відповідності до інструкцій. На випадок зміни ситуації у нас є чіткий алгоритм.
  ЩО РОБИТИ?
  По-перше, зберігати спокій. Адже система показала свою здатність протистояти викликам та діяти швидко і чітко.
  По-друге, дотримуватися рекомендацій з особистої гігієни та перебування у громадських місцях.
  о-третє, не скуповувати маски!!! Пам’ятати, що маска не захищає від вірусу здорову людину. Маска має надягатися ЛИШЕ на людину, яка має симптоми ГРВІ, щоб вона не заразила оточуючих. А створений внаслідок панічних настроїв дефіцит масок лише шкодить лікарням, зокрема – хірургії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.