ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Cемінар-практикум

Згідно плану роботи управління освіти Херсонської міської ради 29 січня 2015 року  на базі Херсонського Центру позашкільної роботи  проведено семінар-практикум для керівників команд  юних інспекторів дорожнього руху та дружин юних пожежних рятівників освітніх закладів Дніпровського району.

У семінарі взяли участь начальник відділення групи  піротехнічних робіт головного управління ДСНС України у Херсонській області Сіроштан С.В.,сапер групи Осадчий С.С., провідний фахівець Дніпровського районного відділу ГУ ДСНС України в Херсонській області Малюжець Д.О. , керівники ЮІДР та ДЮПР ЗНЗ № 12,13,18,21,32,35,36,37,38,40, 43, 50, 53 та НВК № 48.

На семінарі затверджено план роботи Школи безпеки на 2015 рік, проведено роз’яснювальну роботу, як поводити себе з підозрілими вибухонебезпечними предметами. Присутні були ознайомлені зі станом пожежної безпеки в Херсонській області, місті та Дніпровському районі.

Крім того, були розглянуті питання участі освітніх закладів у традиційних фестивалях дружин юних пожежних та юних інспекторів дорожнього руху, підготовки до другого етапу міського Чемпіонату з безпеки життєдіяльності, проведення спортивних змагань юних вогнеборців «Юний рятівник», підведені підсумки відкритого творчого конкурсу «Подорож від 101 до 104» та проведені консультації по напрямкам  роботи з ДЮПР та ЮІДР.

Всі освітні заклади отримали тематичні методичні матеріали та пам’ятки з правил поводження із виявленими вибухонебезпечними предметами, розробленими методистами ХЦПР.

Всього у семінарі взяли участь 25 чоловік.

CIMG7426 CIMG7402 CIMG7414

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.