ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу на кращу методичну розробку

      Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів. Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з метою виявлення та розповсюдження перспективного досвіду роботи, підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2019-2020 навчальному році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти.
На конкурс представлено 44 роботи від 53учасниківз 5районів, м. Гола Пристань, м.Нова Каховка, м.Херсона за номінаціями роботи розподілились наступним чином:методичні рекомендації(10), навчальні програми(6), портфоліо (2), сценарій масового заходу (3), опис майстер-класу (6),конспект заняття гуртка (12), дидактичні матеріали (2),стаття (1),опис досвіду роботи (1), педагогічний проект (1). Відповідно конкурсних робіт науково-технічного напряму було подано 25, і декоративно ужиткового профілю -19 робіт. Подані конкурсні роботи розкривають різні аспекти організації освітнього процесу у закладах позашкільної освіти, автори робіт використовують сучасну термінологію, яка була оновлена Законом України «Про освіту». Журі конкурсу зауважило, що всі методичні розробки мають практичну направленість і з легкістю можуть бути застосовані в освітньому процесі гуртків відповідних профілів. Декілька робіт мали виражений дослідницікий характер, крім того, що автори розробок описують свої дослідження та їх результати, ними надається технологія дослідницької роботи з вихованцями.
У конкурсі взяли участь 8 працівників Херсонського Центру позашкільної роботи, які за результатами Конкурсу, на підставі рішення журі усі стали переможцями та призерами:
І місце – Номінація “Навчальні програми”:
Бала Олександр Володимирович, керівник гуртка-методист, Дежкунова Любов Олексіївна, методист, за навчальну програму: «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку».
І місце – Номінація “Опис майстер-класу”
Кубарова Ганна Миколаївна,керівник гуртка-методист, за розробку: «Опис технології виготовлення новорічної іграшки “Півник”».
І місце – Номінація “Портфоліо”

Калашнікова Лариса Олександрівна, керівник гуртка-методист, за розробку: «Портфоліо».
ІІ місце – Номінація “Методичні рекомендації”
Фоменко Оксана Олексіївна, керівник гуртків, за розробку: «Користування комп’ютерною програмою для суддівства змагань з радіозв’язку на коротких хвилях».

ІІ місце – НомінаціяСценарій масового заходу”

Онищук Ілона Олегівна,завідувач відділом організаційно-масової роботи, за розробку: «Новий рік у Задзеркаллі”».

ІІ місце – НомінаціяКонспект заняття гуртка ”

Ніколаєв Ігор В’ячеславович,керівник гуртка, за розробку: «Вивчення та відпрацювання правил радіозв’язку азбукою Морзе»;

Пижова Наталія Юріївна, керівник гуртка,за розробку: «Виготовлення картини з вовни “Золота осінь”»;

Смагін Леонід Георгієвич, керівник гуртка, за розробку «Ліплення рельєфу “Дивовижна пташка».

Вітаємо всіх з перемогою! Молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.