ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Позашкілля в онлайн – просторі

    В умовах карантину педагоги Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради продовжують свою роботу в онлайн – режимі, через соціальні мережі та сайт.
    Щиро дякуємо, педагогічному колективу

комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за надання інформаційної платформи на своєму сайті для участі у веб-семінарах та проведення власних занять.
    У період ізоляції педагоги мають можливість підвищувати свою педагогічну майстерність, спілкуючись з провідними вченими Херсонських вищих навчальних закладів, досвідченими педагогами – практиками та залучити своїх вихованців до онлай – занять з різних наукових напрямів.
    Для педагогів комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради віртуальна форма роботи з вчителями та учнями проводиться системно вже не один рік. У 2020 році організовано цикл вебінарів для вчителів «Роль педагога в організації навчально-дослідницької роботи учнів (за галузями науки)».
    19 та 26 березня 2020 року Палічева Г.В., методист Центру, брала участь у вебінарах з біологічного напряму за темою: «Науково-методичні засади формування дослідницької вмінь учнів з агрономії». Проводив заняття Мринський І.М., кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан агрономічного факультету ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет». Були розглянуті питання організації науково-дослідницької діяльності школярів в галузі агрономії, вибору доцільної тематики учнівських досліджень, підготовки до презентацій та захисту роботи, аналізу учнівських робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук попередніх років.
Запрошуємо, залучитись до цікавої форми роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.