ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Благодійна Херсонщина»-2019

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Сьомий рік поспіль, починаючи з 2013 року, в рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна» проводиться регіональний конкурс- «Благодійна Херсонщина». Офіційний представник Національного конкурсу «Благодійна Україна» у Херсонській області – БО «Фонд громади Херсона «Захист».

Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна»-2019 та регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина»-2019 відбулася 5 червня  2020 року в «Урбан сад».

На конкурс «Благодійна Україна – 2019» до національної експертної ради надійшло майже 1200 заявок з усієї України, від Херсонщини – 36.

За результатами – три херсонських доброчинця стали переможцями Національного конкурсу, отримавши перші місця: Народним благодійником України визнано військового волонтера Григорія Миколайовича Янченко, Благодійником року – бізнесмена-філантропа Рожкова Юрія Генадійовича,

лауреатом третьої національної премії у номінації «Меценат року» став бізнесмен з Нижньосірогозького району Лапицький Анатолій Григорович.

10 доброчинців увійшло до числа переможців та лауреатів регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина». Серед них в номінації «Місцева благодійність» (ІІ місце) – Адвокатова Світлана Іванівна, керівник клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, яка отримує нагороди в конкурсі п’ятий рік та в номінації «Благодійник року» (ІІІ місце) – Нурулліна Ірина Дмитрівна, педагог організатор закладу загальної середньої освіти №38.

Рада клубу «Лідер» об’єднує зусилля волонтерських Центрів шкільних парламентів м. Херсона для активізації благодійництва в рамках Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і міських волонтерських програм.
У ході марафону допомога надавалася: ветеранам війни та праці обласної, міської, районної рад ветеранів; вихованцям комунального закладу Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»; пацієнтам Херсонської обласної лікарні «ХОСПІС» та обласного госпіталю ветеранів; дітям пільгових категорій, що знаходяться на обліку в службі у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради; вихованцям Херсонського НВК «Дошкільний навчальний заклад № 29 для слабочуючих»; ветеранам-інвалідам, одиноким, переселенцям із зони АТО; пацієнтам гематологічного відділення дитячої та дитячого комунального закладу обласної клінічної лікарні; малозабезпеченим вихованцям Кімнати школяра; дітям закладів освіти міста Херсона з обмеженими можливостями, членам ветеранського клубу «Зустріч». Усього охоплено більше 3000 чоловік.


Навколо нас є багато людей, які здійснюють добрі справи, допомагають ближнім. Дякуємо за благодійність і вітаємо з нагородами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.