ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Підсумки фестивалів „Іскри натхнення” та «Таврійський барвограй»

Відповідно до умов та положень про фестивалі дитячої художньої самодіяльної творчості «Іскри натхнення» та щорічний обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй» з 02.04.2019 по 25.05.2019 року Херсонським Центром позашкільної роботи дистанційно проведено вищезазначені фестиваль та ІІ етап огляду-конкурсу серед закладів загальної середньої освіти Дніпровського району.
В огляді-конкурсі взяли участь 16 ЗЗСО: № 7, 12, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 39,40, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМ, НВК №29 для дітей зі зниженим слухом. Журі переглянуло 84 концертних номера, в яких взяло участь 518 здобувачів освіти, за такими жанрами:
Хореографічне мистецтво – 24;
Вокальне мистецтво – 17;
Художнє слово – 14;
Театральне мистецтво – 2;
Музичне мистецтво – 1;
Образотворче мистецтво – 11;
Декоративно –прикладне мистецтво – 12;
Фотомистецтво – 3.
Своє мистецтво продемонстрували 518 юних шкільних артистів.
Не взяли участь у фестивалі ЗЗСО №13, 38, 39.
У зв’язку з карантином, творчі колективи освітніх закладів не мали можливості продемонструвати цілісні програми, але продемонстрували свою роботу в різних жанрах, показали високий рівень , масовість та різножанровість.
За підсумками фестивалю дитячої художньої самодіяльної творчості «Іскри натхнення» та ІІ етапу щорічного обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй» нагороджено дипломами Херсонського Центру позашкільної роботи:

заклади загальної середньої освіти :
— лауреати — творчі колективи ЗЗСО№12,18, 21, 32, 36, 50, 52, 53, НВК №7 та №48.    
— активні учасники — творчі колективи ЗЗСО №35, 37, 40, 43, ЦОМ та НВК №29 для дітей зі зниженим слухом.
художні колективи та гуртки:
вокальний ансамбль «Мелодія» — ЗЗСО №36, кер. Рижков Геннадій Васильович;

вокальний ансамбль «Дивограй», НВК №7, керівник Абдурашитова Да’ря Вікторівна;
— ансамбль середньої групи НХК дитячого хору «Жайвір» ХЦПР, базова школа №52, керівник Козян Роман Михайлович;
— ансамбль старшої групи НХК дитячого хору «Жайвір» ХЦПР, базова школа №52, керівник Козян Роман Михайлович;
— ансамбль «Таврічата» — ЗЗСО №50, керівник
— зразковий художній колектив «Школа танців Delsarte» — ЗЗСО №52, керівник Алексашкін Микола В’ячеславович;
— хореографічний гурток.«Ельданс» — ЗЗСО №52, керівник Євстратенко Ганна Володимирівна;
— хореографічний колектив «Етнобалет – «17» — ЗЗСО №36, керівник Поторій Ганна Миколаївна;
— ЗХК хореографічний колектив «Перлина Скіфії»
— танцювальна сім’я ЧУ-Style Dance Company – ЗЗСО №18, керівник Середенко Ольга;
— клуб спортивно-естрадного танцю «Dance Club Active» — ЗЗСО №53, керівник Гвоздецька Анастасія Євгенівна;
— танцювальний гурток «Доміно» — НВК №48, керівник Виборна Галина Вікторівна;
індивідуальні виконавці:
номінація «Вокал»:
Туршатова Дар’я – ЗЗСО №50;
— Туршатова Поліна – ЗЗСО №50;
— Філончук Дар’я – ЗЗСО №50;
— Горлова Ганна – ЗЗСО №35;
— Зелінський Артур – ЗЗСО №40;
номінація «Художнє читання»:
— Чекалова Маргарита – ЗЗСО №32;
— Орловський Олексій – ЗЗСО №12;
— Кравченко Роман – НВК №7;
— Маркіна Анжела – НВК №7;
— Галюк Олександра – ЗЗСО №18;
номінація «Образотворче мистецтво»:
-Пінка Анастасія – ЗЗСО №35, керівник Гридіна Марія Олегівна;
-Бутвіловська Анастасія – ЗЗСО №21, керівник Пономаренко Тетяна Вікторівна
номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:
— Язловецька Олена – ЗЗСО №12,
— Стойчан Ганна – ЗЗСО №12,
— Карлюка Анастасія – ЗЗСО №35,
Оголошено подяки заступникам директорів та педагогам-організаторам:
Дячук Олені Леонідівні – заступнику директора з виховної роботи ЗЗСО №18;
Сидько Антоніні Олегівні — заступнику директора з виховної роботи ЗЗСО №21;
Кадецькій Інні Миколаївні – педагогу-організатору ЗЗСО №52;
Рижкову Геннадію Васильовичу — педагогу-організатору ЗЗСО №36;
Волинчук Таісі Василівні — педагогу-організатору ЗЗСО №36;
Гриб Катерині Олександрівні — педагогу-організатору НВК №7;
Довгій Марії Валеріївні — педагогу-організатору ЗЗСО №12.
Оголошено подяки колективам – активним учасникам:
— Хореографічний гурток «MixStyle» — ЗЗСО №37, керівник Кулішова Юліана Сергіївна;
— Творчий колектив «Talantkids» — НВК №29, керівник Кожущенко Наталія Валентинівна, Шестопал Р.А.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.