ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Підсумки фестивалів „Іскри натхнення” та «Таврійський барвограй»

Відповідно до умов та положень про фестивалі дитячої художньої самодіяльної творчості “Іскри натхнення” та щорічний обласний огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй» з 02.04.2019 по 25.05.2019 року Херсонським Центром позашкільної роботи дистанційно проведено вищезазначені фестиваль та ІІ етап огляду-конкурсу серед закладів загальної середньої освіти Дніпровського району.
В огляді-конкурсі взяли участь 16 ЗЗСО: № 7, 12, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 39,40, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМ, НВК №29 для дітей зі зниженим слухом. Журі переглянуло 84 концертних номера, в яких взяло участь 518 здобувачів освіти, за такими жанрами:
Хореографічне мистецтво – 24;
Вокальне мистецтво – 17;
Художнє слово – 14;
Театральне мистецтво – 2;
Музичне мистецтво – 1;
Образотворче мистецтво – 11;
Декоративно –прикладне мистецтво – 12;
Фотомистецтво – 3.
Своє мистецтво продемонстрували 518 юних шкільних артистів.
Не взяли участь у фестивалі ЗЗСО №13, 38, 39.
У зв’язку з карантином, творчі колективи освітніх закладів не мали можливості продемонструвати цілісні програми, але продемонстрували свою роботу в різних жанрах, показали високий рівень , масовість та різножанровість.
За підсумками фестивалю дитячої художньої самодіяльної творчості “Іскри натхнення” та ІІ етапу щорічного обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй» нагороджено дипломами Херсонського Центру позашкільної роботи:

заклади загальної середньої освіти :
– лауреати – творчі колективи ЗЗСО№12,18, 21, 32, 36, 50, 52, 53, НВК №7 та №48.    
– активні учасники – творчі колективи ЗЗСО №35, 37, 40, 43, ЦОМ та НВК №29 для дітей зі зниженим слухом.
художні колективи та гуртки:
вокальний ансамбль «Мелодія» – ЗЗСО №36, кер. Рижков Геннадій Васильович;

вокальний ансамбль «Дивограй», НВК №7, керівник Абдурашитова Да’ря Вікторівна;
– ансамбль середньої групи НХК дитячого хору «Жайвір» ХЦПР, базова школа №52, керівник Козян Роман Михайлович;
– ансамбль старшої групи НХК дитячого хору «Жайвір» ХЦПР, базова школа №52, керівник Козян Роман Михайлович;
– ансамбль «Таврічата» – ЗЗСО №50, керівник
– зразковий художній колектив «Школа танців Delsarte» – ЗЗСО №52, керівник Алексашкін Микола В’ячеславович;
– хореографічний гурток.«Ельданс» – ЗЗСО №52, керівник Євстратенко Ганна Володимирівна;
– хореографічний колектив «Етнобалет – «17» – ЗЗСО №36, керівник Поторій Ганна Миколаївна;
– ЗХК хореографічний колектив «Перлина Скіфії»
– танцювальна сім’я ЧУ-Style Dance Company – ЗЗСО №18, керівник Середенко Ольга;
– клуб спортивно-естрадного танцю «Dance Club Active» – ЗЗСО №53, керівник Гвоздецька Анастасія Євгенівна;
– танцювальний гурток «Доміно» – НВК №48, керівник Виборна Галина Вікторівна;
індивідуальні виконавці:
номінація «Вокал»:
Туршатова Дар’я – ЗЗСО №50;
– Туршатова Поліна – ЗЗСО №50;
– Філончук Дар’я – ЗЗСО №50;
– Горлова Ганна – ЗЗСО №35;
– Зелінський Артур – ЗЗСО №40;
номінація «Художнє читання»:
– Чекалова Маргарита – ЗЗСО №32;
– Орловський Олексій – ЗЗСО №12;
– Кравченко Роман – НВК №7;
– Маркіна Анжела – НВК №7;
– Галюк Олександра – ЗЗСО №18;
номінація «Образотворче мистецтво»:
-Пінка Анастасія – ЗЗСО №35, керівник Гридіна Марія Олегівна;
-Бутвіловська Анастасія – ЗЗСО №21, керівник Пономаренко Тетяна Вікторівна
номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:
– Язловецька Олена – ЗЗСО №12,
– Стойчан Ганна – ЗЗСО №12,
– Карлюка Анастасія – ЗЗСО №35,
Оголошено подяки заступникам директорів та педагогам-організаторам:
Дячук Олені Леонідівні – заступнику директора з виховної роботи ЗЗСО №18;
Сидько Антоніні Олегівні – заступнику директора з виховної роботи ЗЗСО №21;
Кадецькій Інні Миколаївні – педагогу-організатору ЗЗСО №52;
Рижкову Геннадію Васильовичу – педагогу-організатору ЗЗСО №36;
Волинчук Таісі Василівні – педагогу-організатору ЗЗСО №36;
Гриб Катерині Олександрівні – педагогу-організатору НВК №7;
Довгій Марії Валеріївні – педагогу-організатору ЗЗСО №12.
Оголошено подяки колективам – активним учасникам:
– Хореографічний гурток «MixStyle» – ЗЗСО №37, керівник Кулішова Юліана Сергіївна;
– Творчий колектив «Talantkids» – НВК №29, керівник Кожущенко Наталія Валентинівна, Шестопал Р.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.