ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй»

З 1 березня по 31 травня 2020 року дистанційно відбувся щорічний обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» серед учнів та вихованців, закладів загальної середньої, позашкільної та професійної освіти Херсонської області.
Загальна кількість учасників 6017 здобувачів освіти із 248 закладів загальної середньої освіти та 2 закладів позашкільної освіти.
Активну участь у конкурсі взяли гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи, які отримали значну кількість призових місць:
Номінація «Вокал»

Диплом І ступеню:

— дует вихованців народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору «Жайвір», керівники Козян Р.М., Козян Г.Р.;
— ансамбль народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору «Жайвір», керівники Козян Р.М., Козян Г.Р.;
— Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України вокально — естрадна стадія «Дебют», керівник Когут Анна;
—  солістка зразкового художнього колективу системи міністерства освіти и науки України ансамблю народної пісні «Веснянка», керівник Дунаєва Н.В.;
Диплом ІІ ступеню:
— Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України ансамбль народної пісні «Веснянка» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Дунаєва Н.В..
Номінація «Хореографія»
Диплом І ступеню:
— Народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт», керівник Малінська Ірина.;
— Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний ансамбль «Барвінок», керівник Хотимченко Ж. М..
Номінація «Художнє слово»
Диплом І ступеню:
-Прокоп’єва Маріанна, вихованка театр-студії «Сувенір», керівник Моргунова Г. Й.;
Диплом ІІ ступеню:
Ковальчук Каріна, вихованка театр-студії «Сувенір», Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Моргунова Г. Й.;
Диплом ІІІ ступеню:
— 4 вихованця театру-студії «Сувенір», керівник Моргунова Г. Й..
Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»
Диплом І ступеню:
— 15 вихованців Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Чарівна намистина», керівник Кубарова Г.М.;
— 9 вихованців зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Чарівний хрестик»,керівник Калашнікова Л.О.;
— 9 гуртківців зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Фентезі», керівник Дівущак Т.В.;
— 7 вихованців гуртка «Захоплююче лозоплетіння», керівник Піскун Є.В.;
— 10 дітей гуртка «Валяння вовни», керівник Пижова Н.Ю.;
— 23 гуртківця зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка образотворчого мистецтва «Сучасне мистецтво»,керівник Смагін Л.Г.;
Диплом ІІ ступеню:
— 5 вихованців гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Смєшко А.О.;
— 14 гуртківців зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка образотворчого мистецтва «Сучасне мистецтво»,керівник Смагін Л.Г.;
Диплом ІІІ ступеню:
— 5 вихованців гуртка «Дивосвіт», керівник Леонова В.В..
Колективи та гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи отримали 101 нагороду!
Вітаємо з перемогами вихованців і їх керівників!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.