ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Переможці і призери ХЦПР осінніх змагань зі спортивного орієнтування

    Естафету осінніх змагань зі спортивного орієнтування розпочали Всеукраїнські змагання “Summer Oleschkl -2020”, які відбулися 29-30 серпня 2020 року в Олешківському районі Херсонської області. Із 13 регіонів на змагання з’їхалося 150 учасників із 13 регіонів.
   Херсонський Центр позашкільної роботи представляли 15 вихованців.
Переможцями та призерами змагань стали: Данилюк Назарій (ЗЗСО №30) – І місце, І день і І місце – ІІ день; Романенко Іван – (ЗЗСО №30) – ІІІ місце, І день і ІІ місце – ІІ день ( керівник Капара Микола Васильович).
     З 03-06.09.2020 на території Херсонської області відбувся Командний Чемпіонат України серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування. Кількість регіонів збільшилася і досягла-21, учасників-568. Серед них 22 гуртківця Херсонського Центру позашкільної роботи. Юнаки та юніори Херсонщини посіли друге призове місце. У складі команди було 15 учасників з Херсонщини, серед них – 7 представників ХЦПР.
    У особистому заліку гуртківці отримали 9 нагород: Данилюк Назарій (ЗЗСО №30) – І і ІІ місця, Біляєва Катерина (ЗЗСО №35) – І,ІІ місця, Романенко Іван (ЗЗСО №30) –І місце; Шеховцов Андрій (випускник гімназії №6) – ІІ місце); Ілюк Олександр(випускник ФТЛ) – ІІ місце); Зайцева Єлизавета (випускниця ФТЛ) –ІІ місце ( керівник Капара Микола Васильович); Дубанов Кирил ( ЗЗСО №52) – ІІІ місце ( керівник Капара Олена Іванівна).
    Також 03-06.09.2020 у Херсонській області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування ( трейл) серед юніорів та юнаків, в якому взяли участь 120 учасників з 6 регіонів. Серед них 1 випускниця Херсонського Центру позашкільної роботи – Ліхтей Вікторія,випускниця ЛЖБП, яка посіла ІІ і ІІІ місця (керівник Капара Микола Васильович).
Вітаємо з нагородами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.