ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перше засідання клубу «Міцний горішок»

     Клуб педагогів-організаторів «Міцний горішок» Херсонського Центру позашкільної роботи (куратор Адвокатова С.І., голова ради – Кадецька Інна Миколаївна) об’єднує педагогів – лідерів органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Дніпровського району.
      9 вересня 2020року на базі Центру відбувся традиційний установчий семінар педагогів – організаторів, в якому взяли участь педагоги ЗЗСО: №13, 18, 21, 32,35,36,37,38,39,40,43,52,53, НВК №29,48 та ЦОМу.
На семінарі розглядалися питання: старт творчим справам освітніх закладів і району, підсумки минулого навчального року, діяльність «Школи лідера» і Творчої лабораторії, питання зростання педагогічної майстерності організаторів самоврядування в рамках реформування освіти в Україні, планування роботи педагогів – організаторів в сучасних і непередбачених умовах, спільна робота з громадськими організаціями і державними установами.
     У другій частині семінару – урочистому засіданні ради клубу «Міцний горішок», обрано склад ради педагогів організаторів на навчальний рік, проведено тренінгові вправи «Літо минуло», «Ми не забули», «Пропоную поділитися досвідом роботи». На засіданні дано старт соціально-благодійній акції «Від серця до серця» зі збору канцтоварів для дітей-сиріт району і дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

One thought on “Перше засідання клубу «Міцний горішок»

  1. Инна

    Спасибо за полезную информацию которую мы получили на семинаре 🙂👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.