ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Виїзне засідання Школи Безпеки «Не будь байдужим!»

      10 вересня 2020 року на базі НВК №29 для малечі третіх класів Школою безпеки клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) проведено виїзне засідання – змагання з елементами тренінгу «Не будь байдужим!», присвячене Всесвітньому Дню надання першої допомоги. Бути обізнаним і не губитися в екстремальних ситуаціях повинен кожний громадянин країни – від малечку до поважного віку.
      За планом клубу «Лідер» Центру, за традицією, новий навчальний рік починається з виїзних засідань Школи безпеки для дітей пільгових категорій та вихованців Центру, на яких школярі навчаються надавати першу допомогу як собі, так і товаришам. У ігровій формі, з розв’язанням дидактичних тематичних вправ, цікавими вікторинами «Від 101 до 104» діти вчаться найпростішим навичкам першої допомоги. Хто знає, може ці знання колись допоможуть врятувати життя людини…
    А 10 вересня в змаганнях «Не будь байдужим!» кращими стали – Микита Бабель і Артем Бондаренко, які отримали призи від Школи безпеки клубу «Лідер» Центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.