ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Акція «Перша допомога»

     З метою підняття загального рівня обізнаності школярів про важливість своєчасної першої допомоги в повсякденному житті, а також під час надзвичайних ситуацій, клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) спільно з обласними Центром громадського здоров’я та організацією Товариства Червоного Хреста України для школярів району і міста з 2001 року проводить різноманітні тематичні заходи.
    Цього року, за планом спільних дій з громадськими організаціями , клуб «Лідер» Центру до Дня надання першої медичної допомоги (12 вересня) в два етапи провів акцію «Перша допомога-2020». У заходах: консультаціях Школи безпеки, розширених засіданнях клубу «Лідер» Центру, напівфінальних змаганнях санітарних постів, конкурсі капітанів збірних освітніх закладів і квесті «Перша допомога: не будь байдужим!» взяли участь 58 школярів із закладів загальної середньої освіти № 12, 18, 32, 35, 36, 39. 40, 52, 53, ЦОМу, НВК №29, №48 та вихованців ХЦПР. Переможцями у конкурсі капітанів стали міні-збірні ЗЗСО №52 та клубу «Лідер» Центру.
    У заключному відкритому міському квесті, який проведено 6 вересня в сквері імені Потьомкіна (в рамках міської акції «Мама-фестиваль»), взяли участь 38 фіналістів – здобувачів освіти 6-7 класів ЗЗСО №35, 36, 52, вихованці театру-студії «Сувенір» і клубу «Лідер» Центру. Волонтери-школярі агітували за здоровий спосіб життя громадян міста, роздавали авторські пам’ятки «Перша допомога. Ми не байдужі!», «Волонтером бути круто!», презентували малюнки на асфальті, відвідали практичні заняття під відкритим небом «Перша допомога потерпілим в надзвичайних ситуаціях», пройшли тестування «Обери правильну відповідь» та «Перевір свої знання», а в завершення стали учасниками спільного флеш-мобу «Будьмо здорові!».
    Усі активісти ІІ етапу акції відзначені подяками та солодощами обласної організації Товариства Червоного Хреста України. А переможці квесту «Не будь байдужим!» – збірні 6-7 класів ЗЗСО№36 та №52 – отримали грамоти обласного Центру громадського здоров’я . Клуб «Лідер» Центру дякує за допомогу в організації та проведенні ІІ етапу акції волонтерам ООТЧХ України та працівникам обласного Центру громадського здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.