ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перше засідання ради вихованців Центру – «Ситуація 103»

     13 вересня 2020 року, на базі Херсонського Центру позашкільної роботи, в рамках Міжнародного Дня надання першої допомоги для вихованців художнього та декоративно-вжиткового мистецтва Центру проведено відкрите засідання ради вихованців ХЦПР «Ситуація 103», в якому взяли участь 15 дітей та 3 керівники гурткової роботи. У конкурсній тематичній програмі, яка складалася з трьох раундів, найактивнішими виявилися вихованці старшої групи Зразкового колективу гуртка «Сучасне мистецтво» (керівник Леонід Смагін).
     До фіналу повчального змагання потрапили Швецька Катерина (гурток «Сучасне мистецтво», Садівська школа, 7 клас) та Гавриленко Софія (гурток «Чарівний хрестик», НВК №48, 6-д клас), які й стали переможцями конкурсу.
     Найактивніші учасники всіх дистанцій «Ситуації 103» ( конкурсів «Розминка-сюрприз», «Ситуація: поради з першої допомоги» та практичних завдань «Не залишу друга в біді!», «Викликаємо екстрені служби», «Небезпечні ігри») отримали призи та канцелярські товари від Школи безпеки клубу «Лідер» Центру (керівник Світлана Адвокатова).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.