ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Я + ти = ми!

      23 вересня на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Я + ти = ми!» У заході взяли участь педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти №7, 12,13,21, 29, 32,35,36,37,38,40,52,53 та ЦОМу.
       До практикуму долучилися методисти Центру і практичний психолог Леонова Віра Вікторівна, яка провела анкетування педагогів та практичні вправи.
      Семінар розпочався з кола обміну досвідом роботи в умовах епідемічної ситуації. Усі учасники семінару усвідомлюють, що сьогодні, як ніколи, треба створити безпечні умови для проведення заходів в позаурочний час. Виховна робота повинна плануватися і організовуватися з урахуванням рекомендацій протиепідемічних заходів.
     Працювати в одній команді з однодумцями, активістами органів самоврядування, навчати лідерів в ситуації пандемії, шукати нові форми і методи позакласної роботи з дітьми – питання, які не тільки обговорювалися, але й намагалися вирішити педагоги-організатори Дніпровського району, члени клубу «Міцний горішок» (керівник Світлана Адвокатова, голова ради Інна Кадецька).

One thought on “Я + ти = ми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.