ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2020»

      З 24 по 29 вересня 2020 року в смт. Козин Обухівського району Київської області працював Всеукраїнський освітній дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2020». Він зібрав 15 команд дітей віком від 10 до 18 років з 11 регіонів України. У рамках табору юні рятувальники брали участь в конкурсах: соціальних плакатів, «Міс і Містер рятувальник», фестивалі патріотичної пісні, а також в залікових особистих змаганнях на шести дистанціях:«Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі»; «Рятування з висотної будівлі»; «Одягання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)»; «Домедична допомога»; «Навісна переправа»; Дистанція з орієнтування «Лабіринт».
     Херсонську область представляла команда «Fire start» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради під керівництвом Катерини Кільніцької та Ігора Артехи. До складу команди увійшли: Андрій Артеха (хлопці старшої групи), Елізабет Григор’єва (молодша група) та четверо хлопців молодшої групи – Андрій Зуєв, Ростислав Терещенко, Ісломіддін Саідвалієв та Вадим Румянцев. Кожен учасник команди виборов щонайменше одне призове місце на дистанціях:
«Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі»:
ІІ місце – Андрій Артеха;
ІІІ місце – Ісломіддін Саідвалієв;
«Одягання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)»:
ІІ місце – Вадим Румянцев;
ІІ місце –

Елізабет Григор’єва;
ІІІ місце – Андрій Зуєв;
«Навісна переправа»:
І місце – Ростислав Терещенко;
ІІІ місце – Андрій Зуєв;
орієнтування «Лабіринт»:
І місце – Елізабет Григор’єва ;
«Рятування з висотної будівлі»:
І місце – Андрій Артеха;
І місце – Андрій Зуєв;
І місце – Елізабет Григор’єва;
ІІ місце – Ісломіддін Саідвалієв;
ІІІ місце – Ростислав Терещенко.
У загальному заліку призерами стали:
ІІ місце – Ростислав Терещенко;
ІІ місце – Елізабет Григор’єва.
    На конкурсі «Міс і Містер рятувальник-2020» Елізабет Григор’єва отримала нагороду «Міс грація». Також команда стала лауреатом фестивалю патріотичної пісні, виконавши авторську композицію про Херсон «Місто моє».
     Під час перебування у таборі всі учасники команди оволодіти основними теоретичними знаннями та практичними навичками щодо дій у надзвичайних ситуаціях та надання домедичної допомоги, що засвідчує сертифікат про закінчення курсу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Усі юні спортсмени отримали пам’ятні призи, подарунки, грамоти та медалі, відповідно до зайнятих місць. Гідно представили Херсонщину, а також знайшли нових друзів, відпочили, отримали незабутні враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.