ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Ветеран поруч

       1 жовтня 2020 року керівник клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Світлана Адвокатова і голова ради педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району Інна Кадецька взяли участь в урочистому засіданні обласної ради ветеранів, присвяченому Всесвітньому Дню людей поважного віку. Більше 20 років юні волонтери району беруть участь в благодійній акції «Ветеран поруч», яка проводиться кожного року клубом «Лідер» Центру в декілька етапів. Готуючись до свята цього року, здобувачі освіти і вихованці Центру провели майстер-класи з виготовлення сувенірів і листівок-привітань для ветеранів, зібрали смаколики, канцтовари, предмети особистої гігієни і продуктові набори.
Людям похилого віку багато не треба, головне, моральна підтримка, добре слово, увага і піклування. У зв’язку з коронавірусом, цього разу не було концертів-привітань – зустрічей різних поколінь. Волонтерські Центри заочно звітували про свою діяльність за напрямками «Діти, молодь – пенсіонерам», «Діти – воїнам АТО» і «Діти – дітям» у 2019-2020 роках, ділилися досвідом роботи в умовах карантину. Президія ради обласної організації ветеранів відзначила грамотами за активну участь в обласному конкурсі-огляді на кращий волонтерський Центр 2020 року шкільні парламенти ЗЗСО № 36, 52, 53, НВК№7 та клуб «Лідер» ХЦПР.
Клуб «Лідер» Центру дякує за участь у І етапі акції «Ветеран поруч» волонтерські Центри ЗЗСО № 43, 39, НВК№29 та вихованцям Зразкового художнього колективу хореографічного колективу «Барвінок» ХЦПР. Особлива подяка за активну участь у підготовці та проведенні благодійної акції для шановних ветеранів шкільному парламенту «КРОК» ЗЗСО №52 і лідеру учнівського самоврядування – педагогу-організатору Інні Миколаївні Кадецькій.

One thought on “Ветеран поруч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.