ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Моя планета доброти

      7 жовтня 2020 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи проведено семінар-практикум для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району «Моя планета доброти», в якому взяли участь педагоги-лідери ЗЗСО №12, 13, 18, 21, 35, 36, 38, 40, 52, 53, НВК№7, 29, 48 та ЦОМу.
      Традиційно, перший семінар жовтня присвячений Дню працівників освіти. На семінарі розглянуто план занять на І півріччя 2020-2021 року, проведено святковий калейдоскоп творчих ідей та міні-майстер класи з виготовлення квітів і букетів з паперу «Моя планета доброти». Вміти оформляти креативно місця проведення тематичних заходів у школі, несподівано яскраво привітати вчителів, рідних і близьких зі святами, навчали на практикумі працівники Центру – психолог Віра Леонова та художник-оформлювач Аліна Смєшко.
    Рада педагогів клубу «Міцний горішок» привітала сувенірами і солодощами присутніх зі святом, поздоровила колегу Кожущенко Наталію Валентинівну – педагога-організатора НВК №29 з перемогою в конкурсі творчих ідей порталу «Всеосвіта» за тематикою «Як урізноманітнити освітній процес за допомогою додаткової наочності».

One thought on “Моя планета доброти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.