ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Оберіг»

    18 жовтня 2020 року в комунальному закладі «Палац молоді і студентів» відбувся ХVІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг».
    Фестиваль проходить за підтримки Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації та Української Спілки ветеранів Афганістану.
    Мета фестивалю: створення, популяризація та поширення музичних творів військово-патріотичної тематики.
     У конкурсі-фестивалі «Оберіг» були представлені номінації:
– «Популярна естрадна пісня військово-патріотичної тематики»;
– «Хореографічна композиція військово-патріотичної тематики»;
– «Поезія військово-патріотичної тематики»;
– «Художнє читання»;
– «Бард-автор» та «Бард-виконавець»;
– «Пісня-ветеран».
   У фестивалі брали участь
Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, малі форми (тріо, дуети), окремі виконавці, читці з числа  службовців та ветеранів Збройних сил, Національної Гвардії, правоохоронних органів України, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО та ООС, творчі діти та молодь,  ветерани праці.
    Володарем Гран-прі стала старша група зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю народної пісні «Веснянка», керівник Наталя Дунаєва, Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у складі 7 чоловік з піснею «Серце рідної землі». Переможці отримали Диплом  та пам’ятний  дарунок. 
    Солістка ансамблю «Веснянка» Оля Неповинних за пісню «Мальви» нагороджена Дипломом за високу виконавську майстерність. Яна Яблуновська за виконання пісні «Молода Україна» отримала Диплом лауреата.
    Вітаємо з нагородами!

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.