ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Участь в обласному семінарі практикумі

    З нагоди святкування в Україні 95- річчя юннатівського руху, в рамках Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху» комунальним закладом « Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради 15 жовтня 2020 року на базі біосферного заповідника Асканія – Нова ім. Ф.Е.Фальц-Фейна відбувся обласний семінар практикум для методистів, керівників гуртків еколого-натуралістичного спрямування за темою «Шляхи формування екологічної компетентності дітей в умовах позашкільної освіти».
    До заходу залучилася методист Херсонського Центру позашкільної роботи Палічева Г.В. У ході семінару висвітлювалися питання формування екологічної компетентності здобувачів освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, а також роль заповідника в збереженні різноманіття диких тварин.
Учасники ознайомилися з ландшафтним орнітопарком, штучними водоймами; спостерігали диких тварин у загонах Великого Чапельського поду; ознайомилися з видовим різноманіттям рослин дендрологічного парку заповідника. Чарівний світ Асканії-Нова у поєднанні з високою компетентністю доповідачів, творчим потенціалом учасників сприяли високому рівню проведення заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.