ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Самозахист – запорука життя!

        21 жовтня 2020 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів Дніпровського району міста Херсона «Самозахист – запорука життя!».
       Тренінг-практикум підготував керівник гуртка «Контактного карате» Центру Анатолій Анатолійович Абельмазов, голова правління громадської організації «Херсонський спортивний клуб повноконтактного карате», а допомагав йому чемпіон України з контактного карате, його вихованець Микита Бондаренко.
      Педагоги навчалися самозахисту під час екстремальних ситуацій і правилам володіння собою у випадку нападу агресивно-налаштованих правопорушників на вулиці, в під’їзді, ліфті. На жаль, сьогодення змушує нас бути готовими до будь-яких випадків. Попереджений – означає озброєний. Хочеться побажати, щоб з нами ніколи не траплялися біди.
      Рада клубу «Міцний горішок» (куратор – Світлана Адвокатова, голова ради – педагог-організатор ЗЗСО №52 Інна Кадецька) вирішила продовжити навчання з особистої безпеки в другому півріччі 2020/2021 н.р.

3 thoughts on “Самозахист – запорука життя!

  1. Анонім

    Чекаємо наступного заняття з особистої безпеки, дуже цікаво!👍

  2. Никита Бондаренко

    Да было очень круто!!!👍

  3. Никита Бондаренко

    Да было очень круто!!!👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.