ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Організація дистанційного навчання в комплексному позашкільному закладі

    17 листопада 2020 року педагогічний колектив Херсонського Центру позашкільної роботи провів дистанційно в Zооm методичну раду з теми «Організація дистанційного навчання в комплексному позашкільному закладі». Адміністратор заходу методист радіоклубу «Супутник» ХЦПР з технічного напряму – Дежкунова Л.О. У раді взяли участь 26 чоловік.
    У вступі завідувач методичного відділу Заїка Л.М. звернула увагу, що

в засобах мережі Інтернет батьки, педагогічні працівники, молодь публікують своє відношення до дистанційного навчання. Дехто вважає, що переваги дистанційного навчання полягають у тому, що перш за все

людина поглиблює свої знання, не виходячи з дому, можна планувати час, різноманіття цифрових ресурсів, масштабність, мобільність тощо.
    Проте є протилежна думка: відсутнє живе спілкування, треба постійно вивчати нове і думати як зацікавити слухачів, проблеми з доступом до мережі.
     Педагогічні працівники ХЦПР мають теж з цього приводу свою думку, що все ж таки треба йти в ногу з часом і подіями, які відбуваються в сучасному світі.
    Досвідом роботи з дистанційного навчання поділилися методист Центру Палічева Г.В. та керівник Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України

ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» Малінська І. Г. За допомогою відео сюжетів,презентації вони розповіли, що під час карантину користувалися засобами мережі Internet, а саме відеочатами системи конференц-зв’язку Zoom, залучали текстові та відео режими Facebook, Viber, розміщували навчальні відео в мережі Youtube та Facebook.
  
За допомогою зазначених методів комунікації педагоги проводили перегляди навчально-пізнавальних та виховних відео, онлайн-заняття на платформі Zoom, виставляли відео уроки на спеціально створених сторінках для вихованців у Фейсбук та Інстаграм, завдання в групі на Вайбері; налагоджували зворотній зв’язок з дітьми, у процесі якого вихованці надсилали відео та фотоматеріали про виконані завдання; організовувалася рухова діяльність гуртківців.
    Отже, щоб зробити повноцінне дистанційне навчання під час карантину, ми маємо навчитися цьому сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.