ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Як правильно поводитися з підлітками?

         25 листопада 2020 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося відкрите засідання клубу педагогів-організаторів Дніпровського району міста Херсона «Міцний горішок» (куратор С.І. Адвокатова, голова ради – І.М. Кадецька, педагог-організатор ЗЗСО №52).
    Семінар-практикум з елементами тренінгу підготувала психолог Центру Леонова В.В.. Що головне у спілкуванні з підлітками? Не замислювалися? Головне, щоб дитина захотіла вас почути. Долати дистанцію між поколіннями завжди було не просто. Адже у підлітковому віці відбуваються величезні зміни емоційного, фізичного та психічного характеру. Не секрет, що перехідний період важкий і для дорослих і для наших дітей.
    На семінарі присутні обговорювали питання здорового, комфортного спілкування педагога і дитини-підлітка. Під час вправ «Партнерство», «Чим ми схожі», «Знайди свою пару», «Давайте спілкуватися разом» педагоги-лідери отримали поради та рекомендації від колег однодумців.
    Учасники семінару погодилися, що головне – бути хорошим слухачем, довіряти дитині, не звинувачувати її і намагатися ставитися з повагою один до одного.
    Тематика тренінгових занять буде продовжена і у другому півріччі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.