ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Розширюємо свої горизонти

    Вчені стверджують, що неозброєним оком на небі можна побачити майже 6 тисяч зірок. Сучасна людина не так сильно як в давнину залежить від небесних світил, але вивчати, цікавитися і захоплюватися ними не перестає і сьогодні.
    Щоб розширити свої освітні горизонти і «не заблукати у трьох соснах» за межами міста, 2 грудня 2020 року, на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся практичний семінар для педагогів організаторів Дніпровського району з правил орієнтування на місцевості за небесними світилами (сонцем, місяцем, зірками).
    Цього разу тему семінару, який проведено в листопаді, продовжив методист Центру Гунченко О.В. Педагоги організатори ознайомилися з правилами визнання сторін горизонту за положенням сонця, фазами місяця та навігаційними зірками.

    Людина завжди прагнула пізнати таємниці Всесвіту, наші лідери – організатори не виняток.
    Окрім питань організації роботи органів учнівського самоврядування в умовах пандемії, підготовки до новорічних свят, участі школярів-волонтерів в огляді – конкурсі на кращий волонтерський центр, учасники семінару вчилися пізнавати навігаційні та зодіакальні сузір’я на небосхилі.
    Знання, які отримали присутні знадобляться членам команд освітніх закладів в майбутніх змаганнях зі спортивного орієнтування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.