ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Яблучко – 2020

     З 9 по 30 листопада 2020 року шкільні парламенти та волонтерські Центри освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона взяли участь у І та ІІ етапах традиційної районної акції «Яблучко» зі збору фруктів для дітей пільгових категорій міста і людей, які потребують уваги, нашої підтримки й допомоги.
     03.12.2020 року клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) підведено підсумки Акції. Дуже приємно, що до добрих справ здобувачів освіти ЗЗСО № 7, 12, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 48, 50, 52, 53, ЦОМу та вихованців клубу «Лідер» Центру долучилися їх батьки та педагоги.
    Вітаміни – різноманітні фрукти і смаколики від юних волонтерів району отримали ветерани війни і праці, діти війни, люди з обмеженими можливостями, чорнобильці, ветерани-волонтери, захисники бойових дій, пацієнти дитячої обласної лікарні, обласного госпіталю інвалідів та ветеранів, ХОСПІСу, районна, міська і обласна ради ветеранів, діти пільгових категорій освітніх закладів району і міста, Центру матері та дитини, Херсонського обласного будинку дитини, НВК№29, дитячих садочків №46 та № 47, сім’ї тимчасово переміщених із зони АТО. У рамках І та ІІ етапів Акції зібрано яблук, груш, мандаринів, апельсинів, бананів і горіхів 1574,5 кілограмів! У благодійному проекті на сьогодні взяли участь більше 3650 чоловік.
     Добра багато не буває, то ж, напередодні Дня Святого Миколая відбудеться ІІІ заключний етап благодійної акції. Приєднуйтеся до нашого загону Добра і Милосердя, подаруємо радість і тепло своїх сердець тим, хто опинився у скрутному становищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.