ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!»

     Багато добрих і корисних справ у здобувачів освіти навчальних закладів Дніпровського району. Серед них особливе місце займає традиційний районний марафон «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!», започаткований більше 10 років тому клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) .
     До благодійництва кожного разу долучаються не тільки школярі 1-11 класів, а і їх батьки, бабусі й дідусі, педагогічні колективи освітніх закладів району.
     21 грудня клубом «Лідер» Центру підведені підсумки благодійного марафону, в якому з 14 по 20 грудня 2020 року взяли участь 16 закладів загальної середньої освіти №7, 12, 13, 18, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53 і рада вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи.
     З дотриманням усіх карантинних вимог подарунки, солодощі, новорічні поробки, ялинки і вітальні листівки від юних помічників Святого Миколая на загальну суму більше 32 тисяч гривень отримали діти пільгових категорій міста і області, ветерани війни і праці, діти війни, воїни АТО, вихованці НВК №29, дитячих будинків м. Олешки і м. Покровська, ветерани бойових дій, чорнобильці, ветерани Товариства Червоного Хреста України, пацієнти Херсонської обласної лікарні, притулку для неповнолітніх с. Степанівки, одинокі, пенсіонери-волонтери міста і області.
    Усього у марафоні взяли участь більше 4150 чоловік. До 30 грудня 2020 року в рамках обласної акції «Сонечко в долонях» проводиться акція «Ялинка». Творімо добро разом! І хай Новий рік буде щасливим для всіх: і дорослих , і малечі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.