ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Випробування на воді

    Гурток «Судномоделювання» у Херсонському Центрі позашкільної роботи – це гурток науково-технічного напряму, який охоплює хлопчиків від 8 до 18 років. Під час занять вихованці мають можливість ознайомитися з історією і традиціями суднобудування та мореплавства, різновидами суден, їх будовою, призначенням, характеристиками. Гурток забезпечує розвиток творчих та конструкторських здібностей вихованців, вчить їх під час виготовлення моделей працювати з різноманітними матеріалами, інструментами.
    Моделі, які виготовляють гуртківці, представлено на виставках-конкурсах, кращі з них нагороджуються дипломами, грамотами, подарунками. Проте моделі не лише беруть участь у виставках, їх ще й випробують на міцність та на плавання у воді.
    Перший пробний вихід на воду відбувся 16 жовтня 2020 року. Гуртківці тренувалися запустити свою яхту на воді і підготуватися до змагань. А змагання в гуртку відбулися на воді 9 листопада 2020 року. Найкращими у русі виявилися парусні яхти гуртківців п’ятикласників ЗЗСО №32: Максима Шигорєва, Юрія Кобець, Сергія Зленко.
    Хто знає – може у майбутньому саме ці вихованці стануть справжніми суднобудівниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.