ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перемога в обласному конкурсі

    Методисти Херсонського Центру позашкільної роботи Гунченко О.В. та Палічева Г.В. стали переможцями обласного конкурсу навчально-методичних матеріалів туристсько-краєзнавчої та військово-патріотичної тематики 2020 року.
    Палічева Г.В. представила на конкурс методичний матеріал «Робочий зошит гідрологічних досліджень юних туристів» та здобула перемогу у номінації «Методичні рекомендації» з тематичного напряму «Зміст, форми і методи роботи з учнівською молоддю з різних видів краєзнавства, спортивного туризму та військово-патріотичного виховання».
    Гунченко О.В. у номінації «Методичні рекомендації» надав методичний матеріал «Підготовка та проведення геологічної експедиції з метою дослідження пісків» з тематичного напряму «Підготовка та проведення туристських подорожей, краєзнавчих експедицій та екскурсій з учнівською молоддю».
    Методисти відзначені грамотами комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та грамотами Херсонської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
    Вітаємо методистів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.