ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Новорічна казка прийшла до дітлахів

    Служба у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради багато років плідно працює з Херсонським Центром позашкільної роботи Херсонської міської ради, який очолює більше 30 років Заслужений працівник освіти України, депутат Дніпровської у місті Херсоні ради VІІІ скликання Ірина СВИНАРЕНКО. І в цьому році, не зважаючи на організаційні складнощі, пов’язані з карантинними заходами, завдяки ініціативі нашої великої помічниці, педагога-методиста Центру Світлани АДВОКАТОВОЇ, яка в минулому році була відзначена Почесним Дипломом районної ради «Друг дітей Дніпровського району», діти-сироти, ті, що позбавлені батьківського піклування та з соціально неспроможних сімей не залишилися поза увагою веселих новорічних персонажів і без святкових подарунків.
     У новорічних рамках, які відбулися 28 грудня у дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» з дотриманням всіх карантинних умов, взяли участь 60 дітей соціальних категорій, які мешкають на території Дніпровського району міста Херсона.
    Зайшовши до святково вбраної зали, з перших кроків малеча занурилася у підводне царство, де на них чекали пригоди і різні веселощі та разом з його мешканцями дітлахи зустріли Діда Мороза, що привітав їх з Новорічними і Різдвяними святами та подарував солодощі цікаві й розвиваючі іграшки. Разом з Дідом Морозом в межах щорічної акції «Ялинка» солодкими подарунками дітей привітала багаторічна волонтерка Дніпровського району Тетяна КРЕЙЗА, яка постійно співпрацює зі службою у справах дітей.
    Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської
    районної у м.Херсоні ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.