ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Розпочали новий рік

    Новий 2021 рік педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи розпочали проведенням 5 січня дистанційно методичної ради з теми «Визначення змісту, форм і методів підвищення професійної майстерності педагогів та її вплив на результати навчально-виховного процесу». У проведенні взяли участь 23 методиста, керівники-гуртків методисти, адміністрація.
    Про розвиток самоосвіти педагога в системі формування його професійної компетентності розповіла методист Заїка Л.М. Вона ознайомила присутніх з основними принципами самоосвіти, її формами і методами; нагадала ознаки компетентної людини, вказала на ключові компоненти професійної компетентності; відзначила участь педагогічних працівників ХЦПР у професійних конкурсах, кількість і результативність яких зростає з кожним роком.
    Пєрєвєрза Н.М., заступник директора, розповіла про роботу, яка ведеться педагогічними працівниками у між атестаційний період і як адміністрація закладу вивчає цю роботу.
    Дежкунова Л.О. поділилася досвідом роботи з дистанційного навчання. Колектив радіоклубу «Супутник» не тільки проводить дистанційно заняття зі своїми гуртківцями, але й методичні заходи для керівників радіоаматорських гуртків країни.
    З результатами навчально-виховного процесу за І півріччя ознайомила методист ХЦПР Палічева Г.В. Вона систематизувала діяльність кожного відділу і продемонструвала результативність кожного керівника гуртка за допомогою таблиці. Адвокатова С.І. поділилася досягненнями та благодійною діяльністю клубу «Лідер».
Учасники методичної ради обговорили завдання на наступний рік та намітили шляхи їх виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.