ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Веселого Різдва та щасливого Нового року!

    Клуб «Лідер» (керівники – Адвокатова Світлана Іванівна, Нурулліна Ірина Дмитрівна) та рада вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи (куратори – Адвокатова С.І., Нурулліна І.Д., Пєрєвєрза Н.М.) традиційно провели відкритий конкурс телеграм та відеопривітань з новорічними та різдвяними святами.
    6 січня 2021 року радами педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району міста та клубу «Лідер» Центру підведено підсумки творчого конкурсу-акції «Хай Новий рік щасливим буде!», в якому цього року взяли участь редакційні колегії шкільних парламентів ЗЗСО № 32, 38, 39, 52, 53, вихованці НВК №29, клубу «Лідер», творчі колективи Центру – народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України дитячий хор «Жайвір», зразкові художні колективи системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Сучасного мистецтва» та хореографічний колектив «Барвінок», педагогічний колектив спеціалізованої школи №52.
    Креативні вітальні листівки, тематичні поробки, сувеніри-ялинки, новорічні телеграми разом з подарунками розлетілися по всій Херсонській області до наших давніх друзів. Серед них: ветерани війни і праці, діти війни, ветерани-волонтери, діти з обмеженими можливостями, позбавлені батьківського піклування, пацієнти міських лікарень, меценати й активісти громадських організацій, наші наставники – помічники волонтерських центрів і працівники міських бібліотек.
    Дякуємо всім учасникам конкурсу-акції за турботу, сердечне тепло, щирі вітання, увагу і креативність! Усім веселого Різдва та щасливого Нового року!
    Увага! Першому, хто правильно відповість на запитання: «Звідки ми взяли таку назву до статті?» – отримає приз від клубу «Лідер» Центру.
    Чекаємо ваші відповіді до 01.02.2021 року в коментарях.

37 thoughts on “Веселого Різдва та щасливого Нового року!

 1. Варвара

  Учасники конкурсу великі молодці!! Дякуємо вам!!!

 2. Олена

  Колектив та вихованці нашого навчально-виховного комплексу №29 завжди із задоволенням беруть участь у конкурсах, акціях та виставках, які організовують спеціалісти Херсонського центру позашкільної роботи Дніпровського району.
  Ми вдячні клубу “Лідер” та їх кураторам Адвокатовій С.І., Нурулліній І.Д., за постійну турботу про наших дітей, цікаві заходи та подарунки для них.
  Бажаємо Вам у новому році натхнення, творчої наснаги та успіху у всіх починаннях!

 3. Остапенко Маргарита 7-А клас , школа №52

  На мою думку ця стаття отримала таку назву , тому що у цій статті йдеться про те , як поздоровляли з новим роком ветеранів війни , дітей без батьків…., Тому однім словом тут йдеться про привітання! Саме тому ця стаття отримала таку назву!

 4. Караджаєва Дженнет 7-Б,школа номер 52

  Клуб «Лідер» та рада вихованців Херсонського центру позашкільної роботи,привітали з Новим роком и Різдвом,дорослих та дітей подарунками,щоб зробити їм казковий настрій!

 5. Дар'я

  Я думаю, що ця назва походить від відомого англійського привітання “Merry Christmas and a Happy New Year “.

 6. КУРАТОР ЗОШ 36

  Всіх вітаю з Новим 2021 роком! Назва статті з’явилася завдяки Новорічним святам.

 7. Педагог-організатор школи 36

  Весь колектив ХЦПР вітаю з Новорічними святами!
  Я вважаю, що назва статті взята для привітання ветеранів війни і праці, дітей з обмеженими можливостями, позбавлених батьківського піклування, пацієнтів міських лікарень, меценатів і активістів громадських організацій, наставників-помічників волонтерських центрів і працівників міських бібліотек та ін.

 8. здобувач освіти ззсо52 , вихованка клубу"Лідер" ХЦПР учениця 11-б класу

  Я вважаю , що назва цієї статті ,набула такої назви ,бо ось тільки пройшли зимові свята ,тому це привітання , також так ми вітали зі святами дітей та ветеранів

 9. Ольга, ХТЛМ, куратор

  Можливо, тому що за легендою 7 січня — це день народження Сина Божого на землі. Від цього дня починається відлік часу. Отже і виходить, що 7 січня це і Різдво і новий рік починається.

 10. Єременко Лариса

  Цією фразою завжди завершують свої Новорічні привітання президенти.

 11. Анна, 9 клас, 36 школа

  Вітаю всіх з новим роком!
  Оскільки метою конкурсу було привітати ветеранів війни, дітей війни, дітей з обмеженими можливостями та пацієнтів міських лікарень з новорічними святами , то на мою думку саме звідси взялась назва статті.

 12. Вікторія , 9 клас , 36 школа

  Назва цієї статті, отримала таку назву, бо це поздоровлення до ветеранів

 13. Марія Петрова 7-Г школа 52

  Я вважаю,що цю назву ви взяли з фільму

 14. Всеволод 6 - г

  На мою думку ця стаття отримала таку назву, тому що, е вітання ветеранів с новорічними святами

 15. Даша, 9 клас, 36 школа

  На мою думку саме така назва і підходить до цієї статті. Бо зараз дуже багато різних новорічних свят. Є люди, які не можуть провести ці свята так як хотіли би вони самі, бо знаходяться в страшній для них ситуації. Я впевнена, що якщо б не ці ситуації, вони були б набагато щасливішими, ніж зараз. Але не треба засмучуватися! Все одно це життя. Тому я щиро сподіваюсь, що в цьому році все налагодиться. Діти, які позбавленні батьківського піклування обов’язково знайдуть батьків, які будуть дуже сильно їх любити. Які зроблять їхнє життя ЩАСЛИВИМ. Я сподіваюсь, що люди з обмеженими можливостями зможуть вилікуватися та бути найщасливішими людьми у світі. Я щиро сподіваюсь, що усі ми будемо здоровими, щасливими. Тому усіх вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю успіхів в цьому році!

 16. Даша, 9 клас, 36 школа

  Я вважаю,що саме ця назва і підходить до цієї статті. Бо зараз багато відбулося новорічних свят. Є люди, які не можуть провести ці свята так як вони хотіли би самі, бо знаходяться в страшній для них ситуації. Я впевнена, що якщо б не ці ситуації, люди були б набагато щасливішими, ніж зараз. Але не засмучуйтесь! Це життя. Я щиро сподіваюсь, що діти, які позбавленні батьківського піклування, знайдуть батьків, які будуть їх любити. Які зроблять їхнє життя кращим. Я сподіваюсь, що люди з обмеженими можливостями зможуть вилікуватися, і будуть найщасливішими людьми у світі. Бажаю, щоб в новому році ваше життя змінилося в кращу сторону. Тому хочу побажати усім успіхів в новому році. Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб цей рік для всіх став НАЙКРАЩИМ!

 17. Лiза, 9 клас, школа 36

  Я вважаю ви вибрали таку назву, тому що в самiй статтi розповідалось про те як вы вiтали людей і дiтей з Новим Роком і Різдвом Христовим. І під такою назвою «Веселого Різдва та щасливого Нового Року» ви вітаєте і нас з святами, що вже минули)

 18. Айвазова Варвара 6-Б шк №52

  Привіт! Я важаю тещо ви обрали таку назву тому що, в цій статті розповідалось про привітання дітей з Новим Роком і Різдвом Христовим. Ви вітаете усіх людей, дітей що читають статтю з минулими святами. Та хочете відняти настрій)

 19. Эльвира, 10А, 52 шк

  я вважаю, що ця назва була взята з фільму, мультфільму або ж з вітальної листівки

 20. Поліна,ХТЛМ,член ради самоврядування

  Гадаю,статті дали таку назву,бо хотіли привіати ветеранів та всіх читачів із вже минулими Новорічними святами та покращити настрій!)

 21. Зяблов Нікіта 6В 52 школа

  Я вважаю, цю назву статі далі із за того що, хотіли привітати дітей. Із Новим Роком, і Різдвом христовим!!!

 22. Ільченко Юлія 52 школа та вихованка клубу ХЦПР Лідер

  Я вважаю що назву цій статті дали таку що хотіли привітати дітей та усіх хто допомагав у цьому та не тільки, бо ми усі заслуговуємо що хочемо, але нам треба допомагати і тим хто собі не може це дозволити.

 23. Анастасія , представник клубу „Лідер“ ЗЗСО38

  Я вважаю ,що ця стаття має назву як привітання від усіх небайдужих людей ,які мають великі серця.
  Веселе Різдво -Велике свято , кожна людина в цей день вірує в найкраще ,а кожен Новий рік надає надію.
  „ Веселих Новорічних свят і вірте диво!“

 24. Анастасія,представниця клубу „Лідер“ ЗЗСО38

  Я вважаю ,що ця стаття має назву як привітання від усіх небайдужих людей ,які мають великі серця.
  Веселе Різдво -Велике свято,кожна людина в цей день вірує в найкраще ,а кожен Новий рік надан надію.
  „ Веселих Новорічних свят і вірте в диво !“

 25. Стойчан Анна ЗЗСО 12

  На мою думку, назва статті – це традиційне привітання, яке йде здавнини. Адже Різдвяні свята – це насправді казковий і радісний період, що завжди супроводжувався урочистими гуляннями, жартівливими колядками та веселим костюмованим вертепом.
  У Новий рік люди бажали одне одному передусім щастя. Отже, ця стаття названа таким чином, щоб показати, що український народ продовжує традиції предків і в ці дні, незважаючи на труднощі, вміє веселитися, дарувати добро, бути щасливим

 26. Шаповалова Вера ЗЗСО 12

  Традиційно саме різдвяні свята та Новий рік в Україні святкували весело. У ці дні люди, в першу чергу діти, отримували і отримують подарунки, радіють. Вони дуже щасливі. Ось тому, як на мене, у назві статті йде натяк на те, що усі ми повинні зберігати ці традиції і бути в першу чергу милосердними.

 27. Юля

  Поздравляю с победой,ты была молодец

 28. Эльвира, 10А, 52 шк

  Я так рада, спасибо всем большое❤❤

 29. Адриана

  Эльвира- молодец моя дорогая🤪❤️

 30. Милана

  Поздравляю с победой 🥺
  Это заслужено 🥰

 31. Дарья

  Умничка, умная зайка, надеюсь что в будущем у тебя все будет хорошо и прекрасно(12)

 32. Юля 52

  Я хочу всем сказать что все молодцы и Эльвира ты мега мозг!☺️😂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.