ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Перезавантаження»

    Не секрет, що пандемія загальмувала діяльність органів учнівського самоврядування освітніх закладів не тільки нашого міста, а й країни. Робота в дитячих організаціях та молодіжних об’єднаннях базується на спілкуванні, можливості лідерів-активістів проявити себе в різних конкретних справах. Лідери-активісти навчаються знаходити у соціальному просторі однодумців, на практиці перевіряти отримані знання, вміння та навички. Вимушена ізоляція під час карантинних заходів негативно позначилася на діяльності шкільних парламентів та виховному процесі в цілому. Масові заходи, зустрічі, очні змагання і конкурси, проектна діяльність на даний час стали неможливими. Онлайн режим не дає бажаного результату.
    27 січня 2021 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся семінар педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона з питань організації роботи органів учнівського самоврядування в умовах пандемії. Педагоги обмінялися досвідом роботи органів самоврядування за І півріччя 2020-2021 навчального року, взяли участь у підведенні підсумків соціальних проектів клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, які проводилися в рамках обласної благодійної акції «Сонечко в долонях». Рада педагогів-організаторів клубу «Міцний горішок» провела тренінгові вправи на подолання емоційно-психологічного напруження колег, обговорила план творчих конкурсів педагогів на ІІ півріччя та питання планування й проведення спільних заходів Центру в другому півріччі 2020-2021 навчального року.
     Учасники семінару, обговорюючи проблеми сьогодення, прийшли до висновку: «Запорука успішної діяльності педагога-організатора – це професійна мобільність та адаптивність». Виклики часу створюють своєрідне вікно можливостей. Як ці можливості будуть реалізовані залежить від кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.