ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Готуємося до атестації

    Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників. Традиційно, на передодні атестації педагогічних працівників у березні місяці, в кожному освітньому закладі відбувається низка заходів, які приурочені цієї події.
Херсонський Центр позашкільної роботи не є винятком. 2 лютого 2021 року, з дотриманням всіх умов карантину, проведено педагогічну раду з теми «Підвищення якості навчання гуртківців педагогічним працівником у між атестаційний період – запорука розвитку закладу позашкільної освіти».
Десять педагогічних працівників цього року проходять чергову атестацію. Серед них методисти, керівники гуртків різних напрямів та профілів, культорганізатори, акомпаніатори. Систему роботи вони демонстрували за допомогою відео сюжетів, презентацій, слайд-шоу, порт – фоліо. Педраду проведено в нестандартній формі. Ведучі – заступники директора Дівущак Т.В. і Пєрєвєрза Н.М.
Про свою діяльність звітувала методист Палічева Г.В.: виступи на науково-практичних конференціях, друковані статті у фахових виданнях, активна участь в онлайн-конференціях, впровадження інноваційних технологій та нововведень з дистанційного навчання – це лише короткий перелік про її діяльність. Результат її діяльності: 6 перемог у методичних конкурсах, її вихованці у І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН отримали 13 призових місць, в інтелектуальних заочних конкурсах МАН – 15.
Як побачити в кожній дитині особистість, зігріти її материнською любов’ю, посіяти в душах дітей доброту, чесність і які форми роботи для цього використати – розповіла культорганізатор Подобєда С.А.
Керівник гуртка зі спортивного орієнтування Капара М.В. знаходиться в постійному пошуку, забезпечує всі умови для повноцінного фізичного розвитку гуртківців. Має 70 перемог міжнародного рівня. Ведучі проекзаменували керівника на знання – чи пам’ятає він лише за фотографіями, які були йому продемонстровані, місце проведення змагань, їх рівень і результативність.
Керівник зразкового художнього колективу «Фентезі» з декоративно-вжиткового мистецтва продемонструвала виставку дитячих робіт. Складові
її діяльності: від толерантності – до емпатії, від милосердя – до психології, від корекції – до комунікації, від традиції – до інновації.
Власні методики, цікаві форми роботи запроваджує у своїй роботі методист вищої категорії, заслужений працівник освіти України Козян Роман Михайлович, які він і продемонстрував перед присутніми.
Хотімченко Ж.М. завжди бачить кінцеву педагогічну мету, організовує роботу з урахуванням сучасних досягнень хореографії, які забезпечують активність і самостійність дитини та приносять бажані результати, а її результат – 62 перемоги різного рівня.
Слова подяки в адрес адміністрації і колег пролунали від керівника гуртка «Юний художник» Торкіної О.В., яка вважає, що всебічний розвиток особистості можна досягти  залученням дітей до різних видів діяльності, потрібного не тільки для праці, а й для повноцінного  духовного життя.
Виступ молодого керівника гуртка «Дивосвіт» Леонової В.В., яка атестується вперше, вразив присутніх толерантною поведінкою, стриманістю, скромністю. Не зважаючи на молодість, Леонову люблять і колеги, і діти, і батьки; у неї ладиться робота і в ролі керівника гуртка, і в ролі психолога, в ролі вихователя в таборі, в ролі казкового героя на сцені.
25 років присвятила посаді акомпаніатора, а тепер і керівника зразкового художнього колективу вокально-естрадної студії «Дебют» Нежеголенко С.М.. Своє натхненне ставлення до роботи вона продемонструвала за допомогою відео сюжетів.
На заході відбулася гра з залом, а також колектив активно підтримав пісню у виконанні керівників народного художнього колективу дитячого хору «Жайвір» Козяна Р.М. і Зінчиної Т.В.
Присутні підтвердили, що педагоги які атестуються, виявили високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіють ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, забезпечують високу результативність, якість своєї праці.
Щоб досягти таких результатів треба постійно діяти й розвиватися, тому ведучі побажали наснаги всім у їхніх діях, щоб їх справи і позитивні емоції приносили користь не лише їм, а й усім, хто їх оточує.

One thought on “Готуємося до атестації

  1. АСІ

    Сказав би мені хто 40 років тому, що на педраді може бути так цікаво, ніколи б не повірила!
    Пишаюся вами, колеги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.