ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Ти знаєш, це наче про мене…

     Літературна майстерня Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник С.І.Адвокатова, куратор – херсонський поет Є. П. Пастухов) – своєрідний майданчик для талановитої й обдарованої молоді освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона. Члени ради Літературної майстерні Центру, до складу якої входять херсонські поети і представники міських бібліотек №5 та №23, вірять у кожного учасника-конкурсанта! Дорослі навіть на хвилину не сумніваються, що в майбутньому на літературному небосхилі Херсонщини яскраво запалають неповторні яскраві зірочки – сьогоднішні учасники – конкурсанти , автори віршованої поезії і прози.
     Кожен творчий конкурс для обдарованих підлітків – це спроба злетіти, розправити крила, відкрити нове в собі, відчути стан душі, який зветься любов’ю до поезії. Січень і початок лютого 2021 року в Літературній майстерні – нагода знайти нові перлинки серед учасників ІІ етапу обласного конкурсу «Поетичний вернісаж».
    Цього року на конкурс надійшло 63 роботи від 49 здобувачів освіти 1-11 класів 18 освітніх закладів, а саме: ЗЗСО № 7, 12, 13, 20, 21, 29, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53, ФТЛ та вихованці Літературної майстерні ХЦПР.
    У березні, напередодні Дня поезії, відбудеться відкрите засідання Літературної майстерні і підведення підсумків творчого літературного конкурсу. А поки журі знайомиться з творами юних поетів, хочеться підтримати всіх конкурсантів, побажати їм творчих злетів, невгамовного яскравого поетичного життя і віри в свої сили!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.