ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Семінар-практикум для педагогів-організаторів

    10 лютого 2021 року в актовій залі Херсонського Центру позашкільної роботи ,для педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона, відбувся семінар-практикум «Актуальні питання підготовки майстрів художнього читання».
    У багатьох випадках виконавська майстерність на досить високому рівні. Проте є й проблеми.Проаналізувавши виступи читців на конкурсах «Лунай прекрасна наша мова!», міському етапі обласного конкурсу «Наша земля Україна», звернули увагу на недоліки та обговорили помилки, які зустрічаються найчастіше.
    Але якщо майстерність читця недостатня, то не можна підмінити її зовнішнім виглядом: костюмом, реквізитом. Зовнішній вигляд має бути доречним і допомагати розкриттю твору.
    Сьогоденні умови створюють нові проблеми. Дистанційна форма проведення вимагає вирішення ще й технічних питань – це відеозапис виступу. Ще одна складність для керівника, яку потрібно самостійно вирішувати.
    Актуальним є питання музичного супроводу читця. Всім відомо, що вдало підібрана музика підсилює емоційний вплив твору на глядача. Але це справа дуже тонка, навіть складна. Треба знати як це зробити.
    Усі ці питання були обговорені на семінарі. Педагоги-організатори переглянули відповідні фрагменти відеоролика обласного семінару-практикуму.
    Сподіваюсь, що отримана інформація стане в нагоді при підготовці до наступних конкурсів творчої лабораторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.