ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо!

    Один із напрямів роботи Школи безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) навчати правилам безпеки малечу 1-4 класів освітніх закладів міста Херсона. Прищеплювати навички здорового способу, правильно поводитися в екстремальних ситуаціях необхідно з малечку. Це актуальне завдання стосується всіх дорослих: і батьків, і вчителів, і керівників гурткової роботи, і педагогів – організаторів з їх помічниками – лідерами-активістами, старшокласниками.
     Школа безпеки Центру в рамках традиційної гри молодших школярів освітніх закладів Дніпровського району «До сузір’я майстрів» проводить з дітьми різноманітні тематичні заходи. Серед них і виїзні засідання Школи безпеки.
     11 лютого 2021 року на базі міської філії бібліотеки №23 імені Івана Багряного, з дотриманням усіх вимог карантину, відбулося засідання «Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо », в якому взяли участь переможці та призери відкритого творчого конкурсу «Подорож від 101 до 104» – здобувачі освіти 1-4 класів ЗЗСО№52 (педагог-організатор І.М. Кадецька).
     Міні-вікторини: «Обережно, ліки!», «Ми – пішоходи», «Небезпечні сірники», «Не спілкуйся з чужими людьми» підготували представники бібліотеки №23 – Світлана Калігорська та керівники клубу «Лідер» Центру Світлана Адвокатова і Ірина Нурулліна. Переможцями вікторин стали здобувачі освіти 4-а класу ЗЗСО№52 Михайловський Костянтин і Супруненко Ксенія . Діти не тільки отримали грамоти переможців конкурсу «Подорож від 101 до 104» від обласного Центру громадського здоров’я і подарунки управління патрульної поліції у Херсонській області та клубу «Лідер» Центру, а й згадали правила особистої безпеки, в ігровій формі зосередилися на головних питаннях здорового способу життя.

2 thoughts on “Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо!

  1. Марина

    Где можно увидеть список победителей данного конкурса?

  2. Ірина Нурулліна

    Вся інформація була надана педагогам-організаторам на семінарі 10 лютого 2021 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.