ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Лікар-Нехворайко -2021

    Дитинство – неповторний, найважливіший період в становленні особистості. У цей час малеча формується фізично, психічно й інтелектуально, вона набуває необхідних знань, умінь та навичок. Саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину вразливою в усіх відношеннях. Із дитинства наші діти зазнають впливу небезпечних факторів, які підстерігають їх практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками та інших небезпечних предметів. На вулиці – необережність на дорозі, спілкування з незнайомими людьми, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів, які часто призводять до біди.
     З метою узагальнення уявлень дітей, створення максимально безпечних умов перебування в навколишньому середовищі, формування усвідомлення цінності свого життя та здоров’я, пропаганди правил особистої гігієни та здорового способу життя, 11 лютого 2021 року Школою безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) спільно з обласним Центром громадського здоров’я проведено онлайн-конкурс 1-2 класів освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона «Лікар-Нехворайко – 2021». У конкурсі міні-агітбригад і презентаціях «Краща фізкультхвилинка» взяли участь здобувачі освіти 1-2 класів ЗЗСО № 7, 13, 18, 21, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 52, 53, НВК №29 та 48 (усього 95 учасників).
     Переможцями домашнього творчого конкурсу «Аптечка-21» стала збірна команда НВК №29 (педагог – організатор Кожущенко Н.В.). Кращими у виступі агітбригад визнано команду-екіпаж 2-б класу Зеленівської ЗОШ № 38 (керівники команди Карпова Л.В., Ференець Ю.І. ). А перше місце у презентаціях «Фізкультхвилинка» здобули три команди : 2-а класу ЗОШ № 36 (керівник Кучер О.А. і відповідальні за підготовку команди – вожаті молодшої школи Лубянова Вероніка і Черевата Катерина , здобувачі освіти 9 класу); 1-а класу ЗОШ №39 (керівник Завадська Г.О.) і 2-а класу
загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 (керівник Ірина Гадяцька).
     Урочисте нагородження призерів та переможців конкурсу молодших школярів «Лікар-Нехворайко» відбудеться на семінарі педагогів-організаторів 17 лютого 2021року в Херсонському Центрі позашкільної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.