ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Пригоди Амура

    А чи знаєте ви про те, що у День закоханих продають більше ніж 200 мільйонів троянд по всьому світі?
    А чи відомо вам, що німці вважають Валентина покровителем психічно хворих? У цей день лікарні прикрашають червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння.
    А ось у деяких мусульманських країнах, наприклад, Саудівській Аравії, святкування Дня святого Валентина перебуває під офіційною забороною, оскільки вважається, що він пропагує сексуальну розбещеність і за порушення закону загрожує величезний штраф!
    Найбільш популярний парфум, який дарують у День всіх закоханих – Chanel №5?! А ще у Англії дарують подарунки та любовні послання не тільки коханим людям, але й домашнім улюбленцям – собакам, кішкам і навіть коням.
    Згідно із статистикою, найбільше пропозицій руки і серця роблять саме цього дня…
    10 лютого 2021 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбулася традиційна конкурсно-розважальна програма «Пригоди Амура», присвячена Дню закоханих. У заході взяли участь вихованці клубу «Лідер» та зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України хореографічної студії «Фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівники – Нурулліна І.Д., Короткова Л.О.).
    З дотриманням усіх карантинних вимог культорганізатори Центру Петро Небелиця та Наталя Волкова провели з присутніми веселі дотепні конкурси та розваги. Дітям запам’яталися конкурсні випробування та завдання «Майстер компліментів», «Влучний Амур», «Пісенний ЛяМур», «Любовний марафон» та флешмоб «Танцюй, як я».
    Свято завершилося спільною фотосесією і побажаннями зустрітися знову.

One thought on “Пригоди Амура

  1. АСІ

    Як же всі скучили за креативними творчими зустрічами і спілкуванням однодумців!
    Дякуємо творчому колективу ‘ Золотого ключика”
    Скоріше б закінчувалися ці карантини!
    Усім міцного здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.