ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Атестаційні звіти продовжуються

    Реформування позашкільних закладів вимагає постійної роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення високого рівня науково-методичної діяльності, потребує стабільно і творчо працюючих педагогічних колективів з високим рівнем професійної майстерності. Методична робота як багатогранний і творчий процес, що складається з комплексу систематичної, цілеспрямованої діяльності педагогів, сприяє підвищенню науково-теоретичного і культурного рівнів, є чинником удосконалення психолого-педагогічної й професійної підготовки. Однак треба зазначити, що вирішити ці багатопланові завдання можна лише через створення оптимальної системи методичних заходів та надання педагогам права вільного вибору тих форм, які максимально відповідають їхнім потребам, запитам та інтересам. Однією із форм роботи є круглий стіл.
    16 лютого 2021року таку форму роботи обрали для звіту керівники гуртків народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору «Жайвір», які атестуються цього року. Заслужений працівник освіти, методист вищої категорії Козян Роман Михайлович та керівник гуртка Зінчина Тетяна Володимирівна висвітили для присутніх питання «Сучасні проблеми роботи з дитячим хоровим колективом».
    У засіданні круглого столу взяли участь адміністрація, методисти, колеги художнього відділу.
    Роман Михайлович більш уваги приділив питанню «Діяльність хору з середніми та старшими групами», а Тетяна Василівна – «Робота з молодшою ланкою гуртківців хору». Були представлені уривки відео занять.
    Присутні подякували за роботу атестуючим і висловили думку, що пишаються такими творчими, закоханими у свою справу людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.