ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Лідер – благодійник позашкілля

    Адвокатова Світлана Іванівна працює в Херсонському Центрі позашкільної роботи Херсонської міської ради на посаді керівника клубу «Лідер» з 1993 року.
     Знана людина у місті Херсоні та за його межами. Девіз її життя – «
Не бути байдужим і активно допомагати знедоленим – це круто!»
     Основний зміст роботи клубу – підготовка здобувачів освіти до активної громадської діяльності, організація волонтерського руху в районі й місті. Рада клубу «Лідер» об’єднує зусилля волонтерських Центрів шкільних парламентів м. Херсона для активізації благодійництва в рамках міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських волонтерських програм.
    Світлана Іванівна об’єднала волонтерською діяльністю членів клубу «Лідер», педагогів Центру, раду вихованців та творчі колективи ХЦПР, 15 волонтерських Центрів шкільних парламентів Дніпровського району м. Херсона, батьківські комітети освітніх закладів і ХЦПР, депутатів міської та районної рад, громадських активістів.
    Сфери благодійної діяльності: благодійні тематичні акції, операції, марафони, аукціони, міні-проекти, концерти-акції. Один із ключових напрямів роботи – «Соціальна підтримка» –  надання адресної допомоги особливо незахищеним верстам населення.
    Результат благодійності – І місце клубу «Лідер» у Всеукраїнській акції «Благодійна Україна» (2018 рік), ІІ місце (2015, 2016, 2017, 2019 р.р.).
     На підставі набутого досвіду у 2017 році створила навчальну програму
клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, яка пройшла апробацію і затверджена управлінням освіти Херсонської міської ради. У 2020 році програму відправлено на Всеукраїнський конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти. Конкурс проводився у категоріях: «Навчальні програми за напрямами позашкільної освіти» та «Навчальна література з позашкільної освіти». Навчальні програми були представлені за напрямами:військово-патріотичний, гуманітарний, дослідницько-експериментальний, еколого-натуралістичний; навчальна література представлена напрямами: науково-технічний, художньо-естетичний, дослідницько-експериментальний, еколого-натуралістичний.
     Програма клубу «Лідер» була представлена в гуманітарному напрямі разом з 15 програмами інших конкурсантів, проте виявилася найкращою. Наказом МОН України №201 від 16.02.2021р. Адвокатова Світлана Іванівна визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.
     Вітаємо з перемогою!

8 thoughts on “Лідер – благодійник позашкілля

 1. Юля 52

  Шановна Світлано Іванівно.Щиро вітаємо Вас з перемогою!Ми пишаємося тим, що маємо змогу навчатися і брати приклад з такої світлої і талановитої людини як ВИ!Бажаємо нових звершень та перемог !
  З повагою вихованці клубу “Лідер” учні ЗЗСО52 Ільченко Юлія та Ільченко Вікторія

 2. Вікторія

  Я пишаюся тим , що Ви навчаєте нас бути кращими , і мати змогу допомагати іншим. Вітаю з перемогою!
  Вихованка клубу «Лідер»
  учениця ЗЗСО №52
  Ільченко Вікторія

 3. Артем

  Я пишаюся тим, що я вихованець клубу “Лідер”!
  Світлано Іванівно, щиро вітаю вас з перемогою!
  Бажаю вам успіхів та нових перемог!
  Вихованець клубу “Лідер”
  Учень ЗЗСО52 Ковальчук Артем

 4. Анонім

  Вітаю з перемогою! Ви найкраща!💐💐💐

 5. Адріана Андруська

  Світлана Іванівна, вітаю Вас з перемогою!!! Бажаю успіху у найдальших справах! Вихованка клубу «Лідер», голова волонтерського загону ЗЗСО №52 Андруська Адріана

 6. Ельвіра

  Шановна, Світло Іванівно!! Вітаю Вас з перемогою!! Бажаю успіху у всіх починаннях та справах❤❤❤❤ З повагою президент ш/о “КРОК” ЗЗСО 52 Хабрат Ельвіра❤❤❤

 7. АСІ

  Оце так ! Вразили! Аж крила виросли!
  ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ПОБАЖАННЯ!
  Ви – наші зірочки. Пишаюся вами!

 8. АСІ

  Мої слова вдячності Людині, яка завжди поруч, словом і ділом надихає, допомагає, постійно турбується про імідж Центру, здійснює методичний супровід не тільки молодих керівників гурткової роботи,а і досвідчених керівників творчих колективів нашого закладу.
  Ларисо Михайлівно!
  Ваша аргументована наполегливість!!!про- фесійна практичність, особистий творчий потенціал надихають на участь у тематичних конкурсах різних рівнів.
  Ваша сумлінна праця дає 100 відсоткові успішні результати.
  Здоров’я Вам міцного, творчих здобутків, достатку, незабутніх радісних моментів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.