ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Інтернет-провокації підлітків і самогубство дітей

     Дуже страшно, коли твоя дитина хворіє, потрапляє в надзвичайну ситуацію, наражає себе на небезпеку, потрапляє в халепу та найстрашніше – вмирає.. А потім ти все життя краєш себе за те, що не зміг її застерегти, врятувати, вберегти…
     Школа безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) піклується про здоров’я підлітків і проводить виїзні тематичні засідання школи не тільки для здобувачів освіти освітніх закладів району, а і для вихованців гурткової роботи Центру. 21 лютого 2021року для творчих колективів Центру, вихованців ЗХК СМОНУ гуртків «Сучасне мистецтво » і «Чарівний хрестик» позапланово проведено цикл бесід «Інтернет-провокації підлітків і самогубство дітей» .
    Не перший рік в суспільстві обговорюється психологічна зброя – смертельні Інтернет – ігри, в які час від часу потрапляють наші з вами діти. Групи смерті з’явилися на пострадянському просторі ще в 2015 році: «Фея вогню», «Червона сова», «Темний ліс», «Синій кит»… – це невеличка частина груп – шукачів жертв серед дітей, які технічно віртуозно! (вибачте за такі епітети) знаходять підходи до дітей і, навіть, вдаються до їх гіпнозу . Робота з кандидатами у самогубці час від часу активізується. Із початку 2021 року тільки в Київській області зафіксовано 11 випадків суїциду підлітків… А що відбувається в інших областях?! Ніхто не знає. Знаходячись тривалий час в Інтернеті, на превеликий жаль, підлітки не розуміють, чим може завершитися «віртуальна гра». Розлади з психікою, втрата сну, віри у свої сили, вимкнення волі, байдужість до всього, що відбувається навкруги тебе і, як наслідок, самогубство.
     Моя думка, усьому виною – соціум і ми, дорослі: батьки, родичі, вчителі, які не помічають, що з дитиною не все гаразд. Авторитетом нашим дітям стають куратори, моральні уроди, хворі збудженці з груп смерті.
        Зупинімося! Залишимо всі побутові проблеми й негаразки і відверто поговоримо зі своєю дитиною на тему «Інтернет – провокація підлітка і до чого це може призвести».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.