ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Фінальні змагання хлопців-вогнеборців «Юний рятувальник -2021»

     24 лютого 2021 року на базі ЗЗСО№32 відбулися фінальні змагання членів дружин юних пожежних – хлопців 7 класів «Юний рятувальник». Попередньо на сайті Херсонського Центру позашкільної роботи була інформація про напівфінальні ігри, які проводилися Школою безпеки Центру (керівник Адвокатова С.І.) спільно з добровільним пожежним товариством України у Херсонській області та Дніпровським райвідділом м. Херсона ДСНС України в Херсонській області.
     У зв’язку з епідеміологічною ситуацією координаторами заходу було прийнято рішення про проведення традиційного конкурсу для здобувачів освіти одного закладу – ЗЗСО№32. У сімнадцятих іграх членів ДЮПР взяли участь команди 7-их класів: «Вогонь», «Рятівники » і «101» – сильні духом, спритні, вольові, хоробрі і доброзичливі юнаки, які готувалися до змагань майже 3 місяці.
     Найкращими у медичному конкурсі «Перша допомога постраждалому» стали вогнеборці 7-а класу, у конкурсі «Кращий капітан» переміг Биткін Вадим (7-в клас), у теоретичному конкурсі «Юні вогнеборці» перемогла команда «Вогонь» 7-а класу, а комбіновану спортивно-прикладну естафету найкраще всіх пройшла збірна 7-а класу.
     У запеклій боротьбі, пройшовши всі випробування, переможцем стала команда «Вогонь» 7-а класу, яка отримала медалі першого ступеня і перехідний кубок Дніпровського РВ, на ІІ місці – команда 7-в класу «101», а третє місце у збірної команди «Рятівники» 7-б класу. Усі учасники змагань отримали подарунки, спортивний інвентар, медалі і почесні грамоти від організаторів конкурсу.
     Дякуємо за практичну допомогу у проведенні змагань: головному фахівцю Дніпровського РВ м. Херсона управління ДСНС України у Херсонській області Дмитру Малюжцю, завідуючій відділенням профілактики хронічних неінфекційних захворювань Херсонського обласного Центру громадського здоров’я Ользі Джугостран, особисто начальнику Дніпровського РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області Андрію Петренку і спонсору заходу – приватному підприємцю Олегу Баркаренко.
     До зустрічі наступного року, юні вогнеборці Херсонщини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.